راهپیمایی عظیم 22 بهمن نشانگر قدرت ولایت فقیه است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران امروز در اجتماع بزرگ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مردم شهر هزارسنگر آمل که در آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) آمل برگزار شد اظهارداشت: انقلاب اسلامی آرزوی دیرینه همه بزرگان دین بوده که به جهان صادر شده است.

وی تصریح کرد: آزادگان دنیا امروز برای آن که در برابر ظلم و ستم ایستادگی کنند با استعانت از انقلاب اسلامی ایران کار خود را شروع می کنند.

حجت الاسلام علیزاده با بیان این که انقلاب اسلامی روح امید را برای همه مستضعفان دمیده است، گفت: انقلاب ما با همه بحران ها و مسائل و مشکلات که دنیای استکبار به وجود آورده به دستاوردهای بزرگی رسیده است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران افزود: اگر دشمنان هر لحظه احساس کنند منفذی پیدا شود دست به کار می شوند ولی از تلاش های خود ناامید هستند.

وی با بیان این که دشمنان با ایجاد شبهه می خواهند دستاوردهای نظام اسلامی را تضعیف کنند، بیان داشت: خدا را شاکر هستیم نظام پویا و زنده اسلامی ما سبب کوری چشم دشمنان شده است.

حجت الاسلام علیزاده افزود: انقلاب هر روز مستحکم تر از گذشته می شود که مردم حضور مستمری دارند و روز 22 بهمن عید واقعی برای ملت ایران است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با بیان این که هدف اساسی همه دلدادگان به خدا و دین اجرای احکام اسلامی و حاکمیت ارزش های دینی است، گفت: انقلاب اسلامی ایران به ثمر رسید و جلوی تفکر غلط جدایی دین از سیاست را گرفته است.

حجت الاسلام علیزاده با بیان این که برای این که اسلام در جامعه باقی بماند و مدیریت اسلامی ترویج شود امام راحل ولایت فقیه را به منصه ظهور گذاشت، گفت: راهپیمایی عظیم 22 بهمن نشانگر قدرت ولایت فقیه است که مردم ما همواره در مسیر ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ثابت قدم و پایدار هستند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران افزود: دکترین ولایت فقیه نه تنها کمرنگ نشده بلکه بر اهمیت، اقتدار و صلابت آن افزوده شده است.

وی با بیان این که امروز روز عزت اسلام و قرآن است، گفت: این عظمت ها را در پرتو ولایت فقیه به دست آوردیم که در راستای ترویج و تحکیم آن کوشا باشیم.

حجت الاسلام علیزاده تصریح کرد: همه ما می دانیم دشمن از سلاح های مدرن هراسی را نداشته و از قدرت ایمان و ولایت هراسان است.