اولین کارگاه آموزشی و نقاشی با محوریت حمل و نقل شهری مازندران در آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، دکتر حسن مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی آمل با بیان اینکه اولین کارگاه نقاشی با محوریت حمل و نقل عمومی مازندران به میربانی سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل برگزار شد گفت: اولین کارگاه آموزشی و نقاشی با محوریت حمل و نقل شهری در سه بخش آموزش تصویری قوانین و مقرات و چگونگی استفاده از اتوبوس، کارگاه نقاشی با موضوع اتوبوسرانی و کارگاه مسابقه تصویری از ناهنجاری ها و تخلفات در اتوبوس بوده است.

 وی ادامه داد: هدف از برگزاری این کارگاه نقاشی آموزش و فرهنگ برای استفاده از اتوبوس بعنوان حمل و نقل عمومی درون شهری از سنین 6 تا 12 سالگی بود که با استقبال بسیار خوب کودکان مواجه شدیم.

 مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل تاکید کرد: برای 500 نفر از کودکان برنامه داریم که با همکاری اداره آموزش و پرورش در مدارس مختلف آموزش های لازم داده شود.

  دکتر مهدوی فر یادآورشد: آمل اولین شهر در استان مازندران است که این طرح را اجرایی کردیم و امید است به عنوان یک الگویی آموزشی بتوانیم به دیگر شهرهای مازندران و حتی کشور ارائه دهیم.

 وی با قدردانی از حضور شهردار آمل و خانم فردوس قربانی عضو شورای اسلامی شهر در این کارگاه آموزشی خاطرنشان کرد: در آینده با حمایت شهرداری و شورای شهر آمل قصد داریم تا شهرک ترافیک را با قابلیت های عالی و امکانات روز راه اندازی کنیم که موضوع آموزش کودکان و خردسالان به طور منظم و مداوم برگزار می شود.

 مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل یادآورشد: این کارگاه یک روزه است که در سرای مهر برگزار شد و امیدواریم که با همکاری همه مدیران برای همیشه پا بر جا باشد و پیگیر این کار هستیم.