آراد بهمن در یک بازی کاملا برتر تیم وتاک ساری را از پیش رو برداشت

 
تیم آراد بهمن آمل با پیروزی برابر تیم داروسازی وتاک ساری در دربی مازنی ها در مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور یک قدم به صدر جدول نزدیک تر شد.
 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی آراد بهمن آمل تیم آراد بهمن آمل و داروسازی وتاک ساری عصر پنجشنبه درچارچوب هفته هشتم این مسابقات در ورزشگاه شهید متقی ساری به مصاف هم رفتند که درنهایت تیم آراد بهمن آمل با نتیجه یک برصفر میزبان خود را شکست داد .

دو تیم در این مسابقه وبرای بهبود جایگاه شان در جدول رده بندی این رقابتها در هر دو نیمه بازی جذاب و تماشاگر پسندی را از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت های زیادی را خلق کردند.


در این دیدار هر دو تیم بارها دروازه یکدیگر را تهدید کردند تا اینکه شاگردان ‘ مهرداد حبیبی ‘ در تیم آراد بهمن آمل در نیمه دوم در دقیقه ۷۰ مسابقه روی فرار از سمت راست ‘ امیرمحمد ولی’ و ارسال بی نقص او و ضربه سر دقیق ‘سبحان نظری’ دروازه تیم وتاک ساری را باز و شادی را به اردوی آملی ها هدیه داد.


پس از این گل، تلاش داروسازان برای جبران گل خورده بی فایده بود و این آملی ها بودند که سه امتیاز این دیدار را از آن خود کردند .


شاگردان ‘ مهرداد حبیبی’ در تیم آراد بهمن آمل، با کسب سه امتیاز این مسابقه با ارزش بیرون از خانه جمع امتیازهای خود را به عدد ۱۲ رساندند و به رده دوم جدول رده بندی گروه یک این رقابتها صعود کردند.


تیم آراد بهمن آمل در گروه یک این مسابقات با تیم های مدعی ‘ گسترش فولاد تبریز، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، شهرداری اردبیل، بعثت کرمانشاه و داروسازی وتاک همگروه است.


فصل جدید مسابقات لیگ دسته یک فوتبال امیدهای باشگاه های کشور با حضور۲۳ تیم از روز چهارشنبه ۱۸ آذرماه آغاز شد.