شکست کاله مازندران در برابر شهرداری ارومیه

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، بعدازظهر روز چهارشنبه هفتم بهمن ماه سال 94 دو تیم شهرداری ارومیه و کاله مازندران از ساعت 15:30 در سالن غدیر شهر ارومیه تحت عنوان هفته نوزدهم لیگ برتر والیبال کشور مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

این شهرداری ارومیه بود که در این مسابقه همانند دور رفت دارای بار فنی بالاتری نسبت به حریف آملی خود داشت!
البته جز این هم انتظار نمیرود چون تیم ارومیه دارای بازیکنان اصلی و ذخیره بهتری نسبت به تیم بومی کاله مازندران میباشد و به وضوح پیداست که تیم‌ شهرداری ارومیه بر روی کاغذ دارای برتری بیشتری نسبت به نماینده مازندران دارد.

هر چند نماینده مازندران با اشتباهات فراوانی در بازی مقابل شهرداری ارومیه ظاهر شد اما در کل شاهد بازی تقریبا خوبی از تیم کاله آمل بودیم.

شهرداری ارومیه توانست قدرت خود را در سه دست متوالی به حریف شمالی خود دیکته کند و در نهایت با نتیجه سه بر هیچ پیروز میدان باشد.
جزییات امتیازات در سه دست به تربیت عبارت است از؛ دست اول: 25 بر 20, دست دوم: 25 بر 19 و دست سوم: 25 بر 20

بازیکنان آغاز کننده برای شهرداری ارومیه را میرسعید معروف, سید مهدی بازارگرد, حامد رضایی, آرمین تشکری, میلاد عبادی پور,آرش کشاورزی و عبدالرضا علیزاده(بازیکن آزاد) تشکیل دادند.
در مقابل بهروز عطایی نیکو فرریکس, علی شفیعی, حمزه زرینی, علیرضا جدیدی, سعید شیرود قربانی, رضا قرا و علی حسین(بازیکن آزاد) را در ابتدای بازی به این میدان سخت و نفس گیر فرستاد.

متاسفانه در جریان بازی در یک صحنه شاهد فرود بد حمزه زرینی کاپیتان تیم کاله آمل بودیم که این بازیکن خوب احساس ناراحتی از ناحیه زانو داشت.
امیدواریم که مشکل کاپیتان آمل مشکل بزرگی نباشد و هرچه زودتر بهبودی خود را کسب کند و در بازی بعدی بتواند با قدرت مضاعف تیم خود را همراهی کند.
البته مصدومیتی که در دو فصل پیش در نیمه نهایی لیگ برتر ایران برای حمزه زرینی پیش آمد و چند ماهی از میادین ورزشی دور ماند در بازی بین کاله و شهرداری ارومیه در سالن دوازده هزار نفری آزادی بود.

بازی شهرداری ارومیه و کاله آمل در شبکه سوم سیما پخش زنده بود که متاسفانه شاهد اشتباهات مکرر گزارشگر بازی در اعلام اسامی بازیکنان بودیم انتظار میرود در چنین بازی هایی از افراد مسلط به قوانین والیبال و علی الخصوص بازیکنان تیم های شرکت کننده در لیگ برتر والیبال باشند تا چنین مشکلاتی بروز نکند.

از نکات قابل توجه این بازی میتوان به پر شدن تالار والیبال غدیر شهر ارومیه اشاره کرد که البته یکی از دلایل آن را رایگان اعلام کردن بازی توسط مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه میتوان اشاره کرد و این بازی تقریبا یک ساعت و نیم(93 دقیقه) به طول انجامید.

قضاوت بازی بر عهده آقایان محمد شاهمیری و میثم پارسه بود و نظارت بازی را حسین پورکاشیان برعهده داشت.
متاسفانه در این بازی داور اول در اکثر امتیازها با مکث زیاد اعلام رای میکرد گویا اینکه هنوز محمد شاهمیری خاطرات بازی پیکان و کاله را در دور رفت در آمل فراموش نکرده است!
برای داوری در این سطح بعید است که با وقفه اعلام نتیجه کند امیدواریم که در داوری همیشه شاهد قضاوتی منصفانه و به دور از قصد و غرض و حاشیه باشیم.

شهرداری ارومیه با این برد پانزده برده و 46 امتیازه شد و در همان رده سومی باقی ماند و در مقابل کاله با 9 برد و 28 امتیاز در همان رده هفتمی باقی ماند.
امیدوریم که نماینده مازندران با تدابیر خوب کادر فنی, بازی خوب بازیکنان و حمایت و دعاهای هواداران بتوانند در هفته های باقیمانده نتایج خوبی را کسب کنند تا در مرحله حذفی(پلی آف) حضور داشته باشند.

ر هفته بیستم از سری رقابت های لیگ برتر والیبال کشور کاله در آمل بازی سنگین و نفس گیری با بانک سرمایه خواهد داشت که امیدواریم هواداران غیور مازندران و آمل سکوهای تالار والیبال آمل را پر کنند و با تشویق های بی امان خود استرس, فشار مضاعف و فرسایشی را به تیم مقابل وارد کنند تا نماینده آمل از این فرصت بدست آمده به نفع خود نهایت استفاده را ببرد و پیروز میدان باشد.
در مقابل شهرداری ارومیه در تبریز میهمان شهرداری تبریز خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی