آغاز ساماندهی تابلوهای تجاری در آمل

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل، در جلسه مشترک مدیران عامل سازمان های بهسازی و نوسازی و آرامستان با بازاریان سبزه میدان آمل طرح ساماندهی تابلوهای تجاری تشریح شد.

مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل  در این جلسه با بیان اینکه مجموعه شهرداری با شهروندان جدا نیست اظهار کرد: سوابق خوبی از مرمت بازار قدیمی بر جای مانده و همین موضوع موجب شده شهروندان و بازاریان استقبال خوبی از پروژه های پیش رو داشته باشند.

حمید رضا طاهرنژاد افزود: طرح ساماندهی تابلوهای تجاری حرکت خوبی است که توسط سازمان آرامستان شروع شده است و امیدواریم  رویکرد این سازمان یاریبگر امر بهسازی و بهبود فضای شهری شود.

وی  با اشاره به اصل پیاده مداری در هسته مرکزی شهر خاطر نشان کرد: سازمان بهسازی و نوسازی در نظر دارد با اتمام مطالعات ترافیکی و تخصیص اعتبارات سنگفرش هسته مرکزی شهر را آغاز کند.

طاهرنژاد گفت: بهبود فضای مبلمان شهری در هسته مرکزی شهر رونق تجاری را برای بازاریان به همراه دارد و شهروندان نیز از آرامش نسبی بهتری برخوردار خواهند شد.

مدیر عامل سازمان آرامستان نیز در این جلسه با بیان اینکه تمام دغدغه بازاریان در طرح ساماندهی تابلوهای تجاری پیش بینی شده است اظهار کرد: حق معرفی کاربری از موضوعاتی است که در این طرح اجرا می شود.

علی محمد مقدس با اشاره به اینکه برخی از شرکت های تجاری از فضای عمومی شهر نام برند خود را حتی بدون اجازه از شهرداری جلوه می دادند  افزود:اولویت انتخاب نام تابلو بر اساس معرفی صنف و  کاسب بوده و این رویکرد بر حفظ هویت بازار ایرانی کمک می کند.

وی با بیان اینکه تمام سعی سازمان آرامستان در اجرای طرح ساماندهی تابلوهای تجاری این است با توجه به نزدیک شدن بازار آخر سال لطمه ای به بازاریان وارد نشود خاطر نشان کرد: با همکاری دوستانه بازاریان سبزه میدان این طرح تا هفته سوم اسفند ماه به پایان می رسد .