دستگیری شرور سابقه دار مازندرانی در آمل

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، سرهنگ ولی الله گنجیان فرمانده انتظامی شهرستان آمل در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری شرور سابقه دار مازندرانی در آمل گفت: شرور معروف مازندرانی م - ن در شب گذشته با درایت و هوشیاری پلیس اطلاعات نیروی انتظامی در آمل دستگیر شد.


وی افزود: این شرور در سال 1383 اقدام به چاقوکشی نموده و متواری شد که تمام شرارت های او چاقوکشی و قدرت نمایی با سلاح گرم، تیراندازی، زورگیری و یک فقره سرقت بهمراه داشت که درتاریخ 31 فروردین 94 دستگیر شد.


 فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد: برابر اسناد موجود از این شرور مازندرانی تمام شرارت ها از کرج تا مازندران بوده است.


 سرهنگ گنجیان بیان داشت: در سه ما گذشته تاکنون سومین شرور می باشد که توسط عوامل نیروی انتظامی زمین گیر شدند و هرگز اجازه نخواهیم داد که هیچ شروری بتواند در شهرستان آمل قدرت نمایی کند و آسایش شهروندان را بخطر بیندازد.


وی ضمن قدردانی از حمایت های دستگاه قضایی در خصوص نحوه دستگیری شرور مازندرانی در آمل تاکید کرد:  بعد از اینکه شرورمازندرانی متواری بوده و در تعقیب و گریز بود در رضوان 22 در شهرآمل در یک منزل مسکونی بهمراه زن و مرد دستگیر می شود .


سرهنگ گنجیان خاطرنشان کرد: این فرد شرور قصد فرار داشت که با اصابت تیر به پایش زمین گیر شد و در بیمارستان بستری می باشد.


فرمانده انتظامی شهرستان آمل با انتقاد از بعضی از سایت های محلی که خبرها را بدون هماهنگی با نیروی انتظامی درج می کنند گفت: مدیران مسئول اینگونه سایت های محلی بداخلاقی را کنار بگذارند و منبع اصلی خبر معاونت نیروی انتظامی شهرستان آمل می باشد و گرنه هرگونه خبری بدون هماهنگی که باعث تشویش اذهان عمومی می شود مجرمانه قلمداد و با خاطیان برخورد خواهد شد.

جا دارد از تلاش های خستگی ناپذیر مجموعه نیروی انتظامی شهرستان آمل در برقراری نظم و امنیت تشکر و تقدیر ویژه ای به عمل آید که همواره برخورد قاطعی با برهم زنندگان امنیت و آسایش جامعه دارند.