حماسه ششم بهمن نيازمند يک کار بنيادی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل در جلسه سیاست گذاری ستاد بزرگداشت حماسه اسلام ششم بهمن آمل تصریح کرد: حماسه ششم بهمن آمل روزی بزرگ و سرنوشت ساز در تاريخ اين سرزمين است که مردم اين ديار با جانفشانی و اهدای چهل شهيد دست رد بر سينه منافقان زدند و نقشه شوم آنان را نقش بر آب کردند.

فرماندار ویژه آمل تصریح کرد: انقلاب اسلامی در سال 60 يک انقلاب نوپايی بود که تازه نهالش آبياری شد و در همين گير و دار افرادی که ظاهر امر خود را کمونيست معرفی کردند ولی در نهان از استکبار جهانی دستور می گرفتند وارد کار شده و نيتشان اين بود تا آمل را فتح کنند.

وی ادامه داد: آن ها می خواستند از طریق فتح آمل به سراسر کشور برسند اما مردم آمل حرکتی انجام دادند که برای هميشه تاريخ به يادگار مانده است.

معاون استاندار مازندران خاطرنشان کرد: در ششم بهمن سال ۶۰ مردم شهر هزار سنگر آمل با مقاومت در برابر گروهک منافقين که قصد تصرف شهر را داشتند با ساخت سنگرهای فراوان به مقابله پرداختند و در يک نيم روز حدود چهل شهيد تقديم نظام اسلامی کردند.

منفرد افزود: اهميت حماسه اسلامی مردم شهر هزارسنگر آمل زمانی روشن شد که امام خمينی (ره) در وصيت نامه سیاسی الهی خویش از شهر آمل و مردم آن تشکر کرد.

وی تصريح کرد: حماسه ششم بهمن نيازمند يک کار بنيادی است و همه مدیران شهرستان و استان باید در کنار يکديگر و با همکاری، سالروز بزرگداشت حماسه ششم بهمن را با شکوه تر از سال های گذشته برگزار کنند.

فرماندار ویژه آمل خاطرنشان کرد: همايش بزرگداشت حماسه ششم بهمن آمل امسال با شکوه هر چه تمام تر و با حضور آیت الله صادق آملی لاریجانی ریاست قوه قضاییه، مدیران کشوری و استقبال پرشور مردم برگزار می شود.