یک نماینده با قدرت کامل می تواند جلوی فساد را بگیرد

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، حاج ذبیح اله اکبرزاده نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست پرسش و پاسخ روستای جمشید آباد که در آن سوالاتی مطرح شد پاسخگوی پرسش ها بود .

خصوصیات یک نماینده خوب چیست؟

سرداراکبرزاده در پاسخ به این سوال گفت: یک نماینده باید دارای بصیرت اجتماعی و در همه صحنه ها حضور داشته باشد و نباید فاصله طبقاتی ایجاد کند که باید هوشیار، آگاه و بیدار بوده و نباید قانون گریز باشد که نماینده باید قانون گذار و اجرای قانون و نظارت بر قانون داشته باشد.

آیا اعتبار یک روستا100میلیون تومان است آن هم در موقع انتخابات این یعنی به بازی گرفتن شخصیت مردم فهیم  شهر شهید پرور آمل.

سوالی مطرح شد مبنی بر اینکه یک نماینده تا چه اندازه می تواند جلوی فساد را بگیرد؟

یک نماینده با قدرت کامل می تواند جلوی فساد را بگیرد که خود از فساد کنندگان و از زمین خواران و جزء اختلاس کنندگان نباشد که اگر باشد نمی تواند جلوی رانت خواران را بگیرد.

امکانات جمهوری اسلامی و اختصاص بودجه به استانها و شهرستان ها کم نیست چون رانت خواری وجود دارد.

در سوالی دیگر مطرح شد جوانان به علت بیکاری و نداشتن شغل مناسب گرایش به مواد مخدر پیدا کردند نظر شما در این زمینه چیست؟

بنده اعتقادم این است اعتیاد یک بیماری است و حتما یک نگاه ویژه باید به آن شود و با بکارگیری و نظارت نیروهای متخصص مکانی سالم برای این افراد ایجاد گردد تا این افراد از بیماری رها گردند و با دادن آموزشهای فنی و حرفه ای و مساعدت های دولتی بر مبنای اقتصاد مقاومتی برای آنها اشتغال ایجاد شود.