نشست بررسی مسائل و مشکلات روستای چنگمیان بخش دشت سر آمل برگزار شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، با حضور نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس، معاون فرمانداری ویژه آمل، بخشدار دشت سر، روسا و معاونین ادارات مربوطه، اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان و معتمدین روستا مسائل و مشکلات روستای چنگمیان بخش دشت سر آمل مورد بررسی قرارگرفت.

 حسن اسماعیلی رییس شورای اسلامی روستای چنگمیان بخش دشت سر با قدردانی از حضور مسئولین برای حل مشکلات روستا گفت: امسال با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری که به سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شد شاهد هستیم که این شعار با همکاری بسیار خوب مردم، مسئولین و اعضای شورای اسلامی روستا آقایان بهمن اکبرزاده، کاظم قاسم پور و دهیار پرتلاش و زحمتکش روستا خانم صغری رمضانی چراتی بصورت عملی اجرایی شد.

 وی ادامه داد : این روستا به وجود داشتن 450 نفر جمعیت با 125 خانوار و با تقدیم 4 شهید والامقام و 2 جاوید الاثر توانستند با حضور همه جانبه در تمام برنامه ها از انقلاب اسلامی حمایت کنند و امروز امید دارند که مسئولین بتوانند جوابگوی محبت های آنها باشند.

 رییس شورای اسلامی روستای چنگمیان بخش دشت سر با گرامی داشت یاد و خاطره دهیار دلسوز روستا مرحوم مهندس محمدرضا رمضانی چراتی ادامه داد: اگر هر کاری صورت می گیرد در راستای خدمات آن مرحوم به مردم می باشد.

 رمضانی با اشاره به مشکلات روستا اشاره کرد: از نماینده پرتلاش شهرمان در مجلس انتظار داریم که با تخصیص اعتبارات برای حل مشکلات روستا از قبیل اجرای فاز دوم طرح هادی، رفع مشکلات فشار قوی برق و برداشتن تیر برق های فرسوده، اتمام عملیات پل ارتباطی روستای چنگمیان به وسطی کلا و دیگر امور گام هایی برداشته شود.

 سید محمد حسنی بخشدار دشت سر با قدردانی از محبت های مردم به خدمتگذارانشان گفت: امروز مردم ما از کسانی که برای آنها گامی برمی دارند قدردان هستند و قطعا این قدردانی هم مورد رضایت حضرت حق می باشد.

 

 وی با اشاره به اینکه اهالی روستای چنگمیان از دوران گذشته به دلیل نبود زیرساختار در محرومیت بسر می بردند ادامه داد: با اجرای طرح هادی و گازدار شدن منازل اهالی در کمتر از یکسال ونیم، آسفالت معابر و دیگر امور طعم خوش خدمت رسانی مسئولین را احساس می کنند.

 عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با اشاره به اینکه نماینده مردم در مجلس خدمتگذار مردم است گفت: اگر این ارتباطات وجود نداشته باشد قطعا در امور موفق نخواهیم بود.

 وی ادامه داد: امروز کسانی که ادعا دارند و دیگران را تخریب می کنند به سقوط منتهی خواهند شد و کسانی که قصد نمایندگی دارند نباید به این فکر باشند که به مجلس بروند و به صندلی آن تکیه دهند بلکه باید به فکر مردم باشند.

 یوسفیان ملا یادآورشد: نماینده مجلس هیچ وقت نباید نوکری مردم را فراموش کند و به دنبال وام و گرفتن سهام برای خود و اطرافیان خود باشد که کارنامه ما در طول 12 سال همین محبت های شما مردم عزیز می باشد که به آن افتخار می کنیم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس اظهارداشت: اتفاقات خوبی در شهر در حال تحقق می باشد که یکی پس از دیگری درحال اتمام و افتتاح شدن است.

یوسفیان ملا ادامه داد: اگر مردم می خواهند نماینده ای را از لحاظ کاری محک بزنند ببینند که برای مردم چه پروژه های ملی آورده است که اگر در بعد از انقلاب در هر دوره ای و با حضور 12 نماینده در مازندران و توسط هر نماینده یک پروژه ملی را اجرایی می کردند امروز مازندران می بایست گلستان باشد و از بیکاری سخنی به میان آورده نشود.

 وی به اجرای پروژه های ملی در دست اجرا در شهرستان آمل از قبیل جاده هراز، سد ، مترو، جاده بین آمل به بابل، آبرسانی به روستاها، اجرای طرح هادی، تقویت شبکه های برق و دیگر امور اشاره و گزارش کاری ارائه داد.

 جعفر امینی به نمایندگی از مردم روستا با اشاره به اینکه اقدامات خوبی توسط اعضای شورا و دهیار برای شکوفایی روستا در حال انجام می باشد گفت: تلاش این عزیزان در تامین اعتبارات سرعت بیشتری می گیرد که نیازمند توجه مسئولین است.

وی ادامه داد: از نماینده پرتلاش شهرمان در مجلس انتظار داریم که با همت والا و با کمک مسئولین پل ارتباطی نیمه کاره را اتمام تا در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری برسد.

 امینی همچنین از تلاش نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس بخاطر گازرسانی ، از نیروی انتظامی به جهت دستگیری سارقین روستا و از فرمانده حوزه مقاومت 06 و پایگاه مقاومت در جهت ترویج فرهنگ بسیج و طرح صالحین قدردانی و تشکر کرد.

صغری رمضانی چراتی دهیار روستای چنگمیان دشت سر تصریح کرد: اقدامات خوبی از قبیل گازرسانی، جابجایی لوله های فرسوده، گذاشتن سطل زباله، اجرای فاز اول طرح هادی و عقب نشینی با پیشرفت 95 درصدی، احداث پل 12 متری به مبلغ 8 میلیون تومان و احداث پل 2 متری ورودی روستا صورت گرفته است.

دهیار روستای چنگمیان دشت سر به مشکلات روستا اشاره کرد و افزود: تامین اعتبار برای اجرای فاز دوم طرح هادی، تامین اعتبار برای جابجایی تیرهای برق فرسوده، ساخت ساختمان دهیاری که در محل استیجاری می باشد و توجه به امر ورزش جوانان توضیحاتی را ارائه و خواستار توجه نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس برای حل مشکلات روستا شد.