والیبالیست های کاله مازندران یزدی ها را با شکست بدرقه کردند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، شامگاه روز چهارشنبه 16 دیماه دو تیم کاله مازندران و آرمان ورزشی اردکان یزد از ساعت 17:30 در سالن پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل تحت عنوان هفته پانزدهم(هفته چهارم از دور برگشت) سوپر لیگ جام باشگاه های والیبال کشور مقابل یکدیگر قرار گرفتند.
در نهایت تیم کاله آمل بود که توانست انتقام شکست دور رفت را بگیرد و با اقتدار بازی را سه بر هیچ به سود خود به پایان برساند.

کاله با این برد شیرین توانست صعود یک پله ای در جدول رده بندی داشته باشد و به رده هفتم بیاید و تا حدودی توانست جایگاه خود را تثبیت کند.
در مقابل تیم اردکان با شکست سنگینی که مقابل کاله متحمل شد در همان جایگاه نهمی باقی ماند.

کاله بازی را کمی بد آغاز کرد به طوری که 24 بر 18 از رغیب خود عقب ماند ولی با تعویض های درخشان بهروز عطایی, وقت استراحت های به موقع و فشار مضاعف تماشاچیان این تیم آمل بود که توانست دست اول را به سود خود به پایان برساند.
تیم اردکان که روحیه خود را از دست داده بود دیگر تسلط بر بازی نداشت و در دست هاس دوم و سوم حرفی برای گفتن نداشت و دو دست دیگر را با اختلاف نسبتا زیاد به تیم آمل واگذار کرد.

کاله در این بازی توانست تیم اردکان را در سه دست متوالی با نتایج 27 بر 25, 25 بر 19 و 25 بر 20 شکست دهد و این تیم را با یک شکست سنگین بدرقه کند.

از نکات قابل توجه این بازی میتوان به حضور 1500 هوادار مازنی و آملی اشاره کرد که تا حدودی میتوان آشتی دوباره هواداران با سکوهای تالار والیبال آمل دانست و مطمئنا یکی از عامل مهم برد تیم کاله در بازی امشب فشار مضاعف تماشاچیان به تیم مقابل بود.

قضاوت و نظارت این بازی را که حدود 90 دقیقه به طول انجامید آقایان حمید راهجردیان(داور اول), مهرداد شوشتری(داور دوم) و خلیل یگانه مجد(ناظر) بر عهده داشتند.
شاهد قضاوت نسبتا خوبی از داوران این مسابقه بودیم, همچنین  به تیم داوری بابت این قضاوت بدون حاشیه تبریگ میگوییم.
این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تیم داوری آرزوی موفقیت و بهروزی میکند.

هفته شانزدهم(چهارشنبه 23 دیماه) کاله میهمان تیم پیکان در خانه والیبال تهران خواهد بود البته تیم پیکان اکثر بازیکن های صاحب نام خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار ندارد و امیدواریم که تیم آمل از این فرصت بدست آمده نهایت استفاده را ببرد و پیروز میدان باشد.
در مقابل تیم اردکان میزبان شهرداری تبریز در سالن خاتمی اردکان خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی