دستگيری کلاهبردار 12 ميلياردی / كشف 3 تن چوب آلات جنگلی قاچاق / دستگيری عامل شرارت و درگيری

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، فرمانده انتظامي شهرستان آمل از دستگيري کلاهبردار 12 ميليارد ريالي در شهرستان آمل خبر داد.

 سرهنگ "ولي الله گنجيان مقدم" گفت: در پي کسب خبر از منابع و مخبرين مبني بر اينکه فردي با شگرد متقلبانه با انگيزه مجرمانه اقدام به افتتاح حساب براي افراد بي سواد و نا آگاه درسطح بانکها کرده و از اين طريق براي آنان دسته چک اخذ مي کند، بررسي موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با توجه به اهميت موضوع و به منظور جلوگيري از ادامه فعاليت مجرمانه و كلاهبرداري متهم، پليس آگاهي شهرستان آمل با تشکيل تيمي مجرب شناسايي و دستگيري کلاهبردار را آغاز کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در ادامه تصريح کرد : در بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد فرد کلاهبردار، ضمن خريد دسته چکهاي امضا شده از افراد مذکور اقدام به کلاهبرداري در سطح استانهاي مختلف از طريق خريد مواد غذايي و لبنيات و صدور چکهاي خالي از وجه و بلامحل مي نمايد.

اين مقام انتظامي افزود: ماموران پليس آگاهي پس از يکسري اقدامات اطلاعاتي محل اختفاء اين فرد را شناسايي و با هماهنگي قضايي در يک اقدام عملياتي متهم به نام "سعيد- ي" را در مخفيگاهش دستگير کردند.

گنجيان تصريح کرد: در بازجويي هاي فني پليس، متهم تاکنون به کلاهبرداري مبلغ 12 ميليارد ريال با استفاده از اعتماد سازي و صدور چک هاي بلامحل در سطح شهرستان گرگان، شيراز، لرستان و مشهد اعتراف کرد، که در اين راستا تعدادي مالباخته با مراجعه به مقر پليس وي را شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني راهي مراجع قضائي شد.

سرهنگ گنجيان در پايان خاطر نشان كرد: پليس با اشراف اطلاعاتي به جاعلان و کلاهبرداران اجازه سوء استفاده را نخواهد داد و فضا را براي آنان ناامن خواهد کرد.

دستگيري عامل شرارت و درگيري در شهرستان " آمل"

فرمانده انتظامي شهرستان"آمل"مازندران، از شناسايي و دستگيري عامل شرارت و درگيري خبر داد.

 سرهنگ"ولي الله گنجيان مقدم"با اعلام اين خبر افزود:در پي وقوع تيراندازي، تخريب اموال عمومي، اخلال در نظم عمومي با سلاح شکاري از سوي فردي شرور به نام "م-ح"موضوع در دستور کار ماموران انتظامي اين فرماندهي قرار گرفت .

وي تصريح کرد:ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پليسي، متهم به شرارت و تيراندازي را که از اراذل و اوباش معروف شهر بوده، شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل با اشاره به شناسايي مخفيگاه متهم از هماهنگي قضايي براي دستگيري اين فرد خبر داد و افزود:ماموران با تشکيل تيم هاي ويژه عملياتي در اقدامي ضربتي و غافلگيرانه متهم را در مخفيگاهش دستگير کردند.

وي افزود:متهم در تحقيقات و بازجوئي هاي فني پليس به بزه انتسابي اقرار کرد و يک قبضه سلاح شکاري غير مجاز از وي کشف و ضبط شد.

كشف 3 تن چوب آلات جنگلي قاچاق در شهرستان آمل

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،از توقيف يک دستگاه خودروي وانت نيسان حامل 3 تن چوب آلات جنگلي قاچاق خبر داد.

سرهنگ"ولي الله گنجيان مقدم"درتشريح اين خبر،گفت:ماموران انتظامي اين فرماندهي در راستاي طرح مبارزه با قاچاق کالا،حين کنترل خودروهاي عبوري در يکي از محورهاي مواصلاتي اين شهر، به يک دستگاه خودروي وانت نيسان حامل چوب مظنون شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،افزود:ماموران در اقدامي غافلگيرانه خودروي مورد نظر را متوقف و راننده خودرو به نام "ح–ن" را به اتهام حمل چوب هاي جنگلي قاچاق دستگير کردند.

وي گفت:متهم در تحقيقات وبازجويي هاي فني پليس به قاچاق چوبهاي جنگلي اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،افزود:متهم پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.

سرهنگ گنجيان مقدم از عزم راسخ پليس براي برخورد با پديده قاچاق کالا خبر داد و به شهروندان توصيه كرد:در صورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا مراتب را سريعاً به پليس 110 اطلاع دهند.