کاله مازندران و آرمان ورزشی ارکان یزد در آمل به مصاف هم می روند

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، غروب روز چهارشنبه 16 دی ماه از ساعت 17:30 دو تیم کاله مازندران و آرمان ورزشی اردکان تحت عنوان هفته پانزدهم(هفته چهارم از دور برگشت) سوپر لیگ جام باشگاه های والیبال کشور در سالن ورزشی پیامبر اعظم(ص) شهرستان آمل رو در رو همدیگر قرار میگیرند.

نکته قابل توجه بازی این است که کاله در دور رفت در سالن خاتمی شهر اردکان در یک بازی نزدیک با نتیجه سه بر دو مغلوب این تیم شد.
و در این بازی درصد جبران هستند تا با یک برد شیرین بتوانند جایگاه خود را در جدول رده بندی تثبیت و بهبود ببخشند.

کاله با برد در بازی مقابل نماینده‌ یزد باتوجه به این اینکه اگردر ساير دیدارها نتایج به نفع تیم آمل باشد حتی میتوانیم صعود دو پله ای داشته باشیم و به رده ششم جدول بیاییم.
در مقابل در صورت شکست, سقوط یک پله ای خواهیم داشت و به رده نهمی باز خواهیم گشت.

امیدواریم هواداران غیور و فهیم مازنی بار دیگر با سکوهای تالار والیبال آمل آشتی کنند و با حضور سبز خودشان یادآور خاطرات خوب و خوش گذشته باشند تا تیم مقابل بازی را با استرس و اضطراب بیشتری دنبال کنند و نتواند بر خودشان مسلط باشند.

قضاوت و نظارت بازی را آقایان حمید راهجردیان(داور اول), مهرداد شوشتری(داور دوم) و خلیل یگانه مجد(ناظر) عهده دار خواهند بود.
اعضای گروه این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای این عزیزان آرزوی موفقیت میکند و امیدواریم قضاوتی همراه با عدالت و به دور از حاشیه داشته باشند.

در سایر دیدارها تیم های پیکان تهران, بازرگانی جواهری گنبدکاووس, بانک سرمایه تهران و شهرداری تبریز به ترتیب میزبان رقبای خود ثامن الحجج علیه السلام خراسان, متین ورامین, سایپا و آلومینیوم المهدی هرمزگان خواهند بود.

از حاشیه های این هفته رقابت ها میتوان به برگزاری پیش از موعد بازی شهرداری ارومیه و گوهر کویر زاهدان به علت مشکلات مالی تیم گوهر کویر زاهدان اشاره کرد.

نکته قابل توجه دیگر این هفته از رقابت ها میتوان به عدم حضور خاطیان دو تیم پیکان تهران و بانک سرمایه تهران به علت حاشیه های ایجاد شده در بازی پیکان تهران و بانک سرمایه تهران در خانه والیبال تهران اشاره کرد و خاطیان از همراهی تیمشان باز ماندند.

کاله آمل در هفته شانزدهم بازی حساس و سختی با پیکان در خانه وایبال تهران خواهد داشت امیدواریم با عدم حضور خاطیان در تیم تهران که از جمله بازیکن های کلیدی و تاثیر این تیم میباشند, تیم کاله نهایت استفاده را ببرد و به بردهای خود اضافه کند و با یک برد شیرین راهی آمل شود.
در مقابل تیم اردکان میزبان حریف خود شهرداری تبریز خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی