پیروزی کاله مازندران در برابر آلومینیوم المهدی هرمزگان

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، غروب روز یکشنبه 13 دی ماه, دو تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان و کاله مازندران در سالن فجر شهر بندرعباس تحت عنوان هفته چهاردهم(هفته سوم از دور برگشت) سوپر لیگ والیبال باشگاه های کشور (جام دویست شهید والیبالیست) در حالی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که بار دیگر زور آلومینیوم به کاله نرسید و همانند دور رفت مغلوب تیم مازندرانی شد با این تفاوت که در این بازی توانست یک دست را بگیرد.

تیم آمل با روحیه ای مضاعف وارد میدان شد تا بازی را پیروز باشد و بتواند خود را جز هشت تیم ابتدایی جدول رده بندی ببیند تا تقریبا دل والیبال دوستان مازندرانی و آملی را بتواند شاد کند.

متاسفانه دیگر خبری از شور و هیجان در سالن فجر بندرعباس و سکوهای پر از هوادار نبود و تنها 500 نفر جهت تشویق به تالار والیبال بندرعباس آمده بودند تا تیم محبوب خود را تشویق کنند.

همان مشکلی را که برای تیم هرمزگان بیان کردیم متاسفانه گریبان گیر والیبال آمل هم شده و دیگر شاهد حضور فعال هواداران آملی در سالن نیستیم و مطمئنا یکی از دلایل را نتایج نسبتا ضعیف کاله در این فصل از رقابت ها میتوان نام برد.
دیگر چشم آملی ها به این عادت کرده بود که تیم خود را بالای جدول ببیند.
ولی همه ما باید بدانیم که تیم امسال جهت کسب رتبه خوب و متعارف با یک تیم بومی پا به عرصه رقابت ها گذشته است و نباید انتظار بیش از حد از این تیم داشته باشیم.
امیدواریم که دوباره شور و هیجان به استادیوم پیامبر اعظم (ص) شهرستان آمل باز گردد.

متاسفانه در آمل هیچ یک از نهادهای ورزشی به حمایت تمام قد از کاله نپرداخته و مشکلات بوجود آمده را ریشه یابی نکرده تا بتوانند با شناسایی نقاط ضعف و رفع آن بار دیگر هوادار مازنی و آملی را به تالار والیبال آمل بکشانند.

کاله در دست نخست با نتیجه 28 بر 26 مغلوب میزبان شد اما تسلیم میدان نشد و با تدابیر خوب کادر فنی و بازی هنرمندانه بازیکنان تیم آمل توانستند در سه دست متوالی با نتایج 25 بر 21, 25 بر 22 و 25 بر 23 پیروز میدان باشند و با یک برد شیرین از بندرعباس راهی شهر آمل شود.

کاله با این برد توانست تعداد بردهای خود را به 6 برساند و در جدول رده بندی یک پله صعود داشته باشد و در رده 8 جای بگیرد و نگاهی امیدوارانه تری یه آینده لیگ بنگرد.
در مقابل تیم هرمزگان با این شکست در همان رده 11 باقی ماند.

امیدواریم مسئولان باشگاه آلومینیوم و مسئولان ورزشی استان هرمزگان تدابیری را بیاندیشند تا این تیم بتواند به دوران ورزشی خوب خود برگردد و تا اندازه ای دل مردم شریف استان هرمزگان به خصوص شهر بندرعباس را شاد کند.

قضاوت و نظارت این بازی که حدود 2 ساعت(119 دقیقه) به طول انجامید بر عهده آقایان بهروز جعفری(داور اول), امید فولادی وندا(داور دوم) و حسین پورکاشیان(ناظر) بود.

از حاشیه های این دیدار میتوان به دریافت کارت زرد محمد باقری بازیکن آلومینیوم المهدي هرمزگان به علت اعتراض به تصمیمات داوری اشاره کرد.

کاله آمل در هفته پانزدهم رقابت ها در چهارشنبه همین هفته(16 دی ماه) میزبان آرمان ورزشی اردگان یزد میباشد و در صدد جبران شکست دور رفت باید باشد.
امیدواریم که هواداران آملی با سکوهای تالار والیبال آمل آشتی کنند و همانند دوره های قبل حامی والیبال آمل و ایران باشند, تا بردی دیگر به بردهای تیم آمل اضافه و وضعیت کاله در جدول رده بندی تا حدودی تثبیت گردد.
در مقابل تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان میهمان شهرداری تبریز خواهد بود.

در پایان این پایگاه خبری و خوانندگان آن برای تمامی تیم های حضور یافته درلیگ والیبال سال 94 آرزوی پیروزی و موفقیت دارد.

گزارش اسماعیل کمالی