اگر من منتخب شوم در این شهر هیچ تخلفی نخواهید دید / افتخارم این است که در خدمت نظام ولایی هستم

 

کمال نیوز: هفتمین نشست پرسش و پاسخ با نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه آمل با حضور آقای ذبیح الله اکبرزاده در حسینیه آل طاها آمل برگزار شد.


اکبر زاده متولد 1339 و دارای مدرک فوق لیسانس است وی می گوید : من به کار کشاورزی کاملا آشنایی دارم و همیشه به این امر مشغولم در حال حاضر نیز کشاورزی می کنم .
افتخارم این است که در خدمت نظام ولایی هستم
وی افزود : از 1359 وارد سپاه شدم و در 1389 با جایگاه سرلشگری بازنشسته شدم 60 ماه در جبهه ها حضور داشتم مدتها معاون آقای مصلحی وزیر اطلاعات بودم افتخارم این است که در خدمت نظام ولایی هستم من در سپاه ارتقاء تحصیلی نیروهای سپاه را پیگیری کردم و نقش بسزایی در آن داشتم .
کار کشاورزی می کنم
اکبرزاده تاکید کرد : من بازنشسته ام مرد کار هستم کار کشاورزی می کنم اما تخلف را هرگز نمی پذیرم و با تخلف در هیچ مرحله ای کنار نمی آیم.
نامزد دهمین دوره مجلس از اهداف حضورش در عرصه انتخاباتی گفت و دلیل این حضور را اینگونه بیان کرد : من اصلاح در امور اداری را ضرورت شهر می دانم معتقدم امور اداره شهر باید متحول شود .

:  واقعا مشکل مردم ما فرودگاه است؟ مترو است؟ بی انصافها جوانان ما عقد کرده و در خانه نشسته اند


زیر چتر هیچ باندی نمی روم
اکبرزاده گفت : پیرو ولایت مطلقه فقیه هستم زیر چتر هیچ باندی نمی روم خیلی از گروه ها را قبول دارم گرچه معتقدم احزاب باعث تشتت آراء می شود.
وی در جواب این سوال که اگر انتخاب نشدید موضعتان چیست ؟ اعلام کرد : اگر انتخاب نشوم چیزی از دست ندادم دلها متوجه هر کسی شد برای من محترم است.
ذبیح الله اکبرزاده اذعان کرد : خطر امنیتی احساس می کنیم اما اقتدار داریم امنیت داریم کشور امنی هستیم و در همه زمینه ها استقامت می کنیم.
بحث نفوذ را جدی بگیرید
وی تاکید کرد : بحث نفوذ را جدی بگیرید باید روی این مساله نفوذ کار جدی صورت بگیرد .
اکبرزاده در این نشست با بیان اینکه برای اشتغالزایی راهکارهای زیادی هست افزود : مهمترین راهکار اقتصاد مقاومتی است در بحث کشاوری هدر رفت آب زیاد داریم. مدیریت آب در منطقه می تواند خیلی بهتر از این باشد واردات برنج خیلی بیش از حد است اگر واردات برنج کنترل شود خیلی از مشکلات کشاورزان مرتفع می شود برنج کشور از نوع مرغوب ترین برنج است.
جایگاه و اهمیت شورای نگهبان غیر قابل انکار است
وی در جواب نقش شورای نگبان گفت : جایگاه و اهمیت شورای نگهبان غیر قابل انکار است و این شورا نظارت استثوابی دارد و قانونمند همان قانون اساسی که فصل الخطاب است تاکید بر جایگاه و نقش شورای نگبان دارد .
من در زمان مدیریت برادرم در فرمانداری ضعفی ندیدم
از ذبیح الله اکبرزاده سوال شد که شما گفتید ضعف مدیریت شهری باعث شد در این عرصه وارد شوید ، زمانی که یکی از منسوبین شما فرماندار بود ضعفی در مدیریت شهری ندید که وارد نشدید؟
وی در پاسخ به شدت از دوران مدیریتی برادرش دفاع کرد و گفت: من در زمان مدیریت برادرم در فرمانداری ضعفی ندیدم خیلی هنر می خواست که در فضای دو قطبی شهر آنطور کار شود و برادر من این هنر راداشت اگر عمارها و نیروهای بسیار مناسب در خدمت یک مدیر باشند مدیر موفق تر است .
هفتاد هزار نفر در انتخابات مجلس دوره قبل شرکت نکردند
وی با طرح یک سوال که در دوره قبل چقدر واجد شرایط رای دادن در آمل داشتیم گفت : باید دریافت که چرا هفتاد هزار نفر در انتخابات مجلس دوره قبل شرکت نکردند ؟ آیا اینها ضد انقلاب ؟ من می گویم خیر ضد انقلاب نبودند اینها از وضع موجود ناراضی بودند .
وی به کارهای نامناسب برای رای جمع کردن از جانب نامزدی خاص اشاره کرد و گفت : کجا دیدید تمام دهیاران را جمع کنند و مبلغی به آنها بدهند و برایشان لباسی بخرند و آنها را در روانه خانه اشان کنند این چه حرکتی است.
بی انصافها جوانان ما عقد کرده و در خانه نشسته اند
از وی سوال شد نظرتان در مورد مترو و جاده هراز چیست؟
اکبرزاده گفت : مترو و فرودگاه خوب است ، آرزو بر جوانان عیب نیست اما این آرزو افراد را پیر نکند خوب است وی تاکید کرد : واقعا مشکل مردم ما فرودگاه است؟ مترو است؟ بی انصافها جوانان ما عقد کرده و در خانه نشسته اند برای چند میلیون تومان وام به دهها در می زنند وی فضای نشست را با طرح یک پیشنهاد به مزاح کشاند و گفت : ان شاءا... در آینده مثل چین تاکسی هلی کوپتری می زنند نیازی به فردوگاه هم نیست.

:  واقعا مشکل مردم ما فرودگاه است؟ مترو است؟ بی انصافها جوانان ما عقد کرده و در خانه نشسته اند


اگر من منتخب شود در این شهر هیچ تخلفی نخواهید دید
وی در جواب این سوال که شما با مشکل زیر میزی ادارات و هنجار شکنی ها چه می کنید؟گفت : اگر دلها متوجه شود و من منتخب شود در این شهر هیچ تخلفی نخواهید دید من نخواهم گذاشت چنین نابهنجاریهایی رخ بدهد برخلاف بعضی ها که اینجا گفتند ما امنیتی هستیم اما من واقعا خیلی از چیز ها را می دانم.
من هیچ پولی ندارم
سوال دیکری که از اکبرزاده شد در مورد هزینه ای که برای انتخابات می خواهد بکند بود وی پاسخ داد : من هیچ پولی ندارم برای انتخابات هزینه کنم اگر پول داشته باشم جایی هزینه می کنم که ارزش دارد حال اگر دوستانم می خواهند خودشان برای من هزینه کنند حرف دیگری است
یک بار به نفع یک نفر کنار رفتم بس است
وی در پایان و در جواب این سوال که آیا تاپایان در رقابت خواهد ماند بود اعلام کرد : من آمدم که تا آخر بمانم به نفع هیچکس کنار نمی روم یک بار به نفع یک نفر کنار رفتم بس است .