تساوی ارزشمند آراد بهمن آمل مقابل شهرداری اردبیل/ زمین و زمان جمع شدند ولی باز هم حریف آراد نشدند

 

کمال نیوز: در هفته پنجم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال امید های کشور روز گذشته(جمعه) تیم آراد بهمن آمل به تنهایی در مقابل وزش باد شدید، تیم شهرداری اردبیل،توهین های عوامل اردبیل و داوری به یک امتیاز ارزشمند خارج خانه دست یافت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی آراد بهمن آمل، این دیدار جذاب و تماشایی با وجود وزش باد شدید در ورزشگاه علی دایی برگزار و با تساوی 3 بر 3 به اتمام رسید.

در نیمه اول این دیدار تیم آراد بهمن آمل در جهت مخالف باد و شهرداری اردبیل در جهت موافق باد بودند و این موضوع تاثیر زیادی در روند بازی داشت.

در دقیقه 2 این دیدار مهاجم آراد بهمن،امیر محمد ولی با گذشتن از سد دفاعی حریف و دریبل دروازه‌بان توپ را به سمت دروازه شوت کرد که به دلیل باد بسیار شدید در عین ناباوری توپ گل نشد.

در ادامه تیم شهرداری اردبیل با کمک باد چند حمله به سمت دروازه آراد بهمن انجام داد و توانست 2 گل در دقایق 22 و 35 وارد دروازه تیم آملی کند.

اما این پایان کار نبود و بازیکنان آراد بهمن با غیرتی مثال زدنی توانستند توسط مهاجم گل زن خود، امیر محمد ولی در دقیقه 45 یکی از گلها را جبران کنند و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان یافت.

از نکات جالب نیمه اول این دیدار می توان به ضربه مدافع آراد بهمن آمل برای دفع توپ اشاره کرد که توپ تا میانه زمین رسید ولی در اتفاقی بسیار عجیب و نادر در دنیای فوتبال این توپ که در هوا معلق بود به دلیل وزش باد شدید به سمت دروازه آراد بهمن برگشت و کرنر شد، که این موضوع باعث تعجب حاضرین در ورزشگاه شد.

نیمه دوم این دیدار کاملاً متفاوت با نیمه اول آغاز شد و دیگر خبری از آن باد شدید نبود و همه چیز به نفع تیم شهرداری اردبیل بود اما بازیکنان آراد بهمن آمل که برای کسب 3 امتیاز پا به این دیدار گذاشته بودند از همان دقایق اول نیمه دوم به روی دروازه شهرداری اردبیل فشار آوردند.

در حالی که 4 دقیقه از نیمه دوم این دیدار گذشته بود محمد یوسفی کاپیتان تیم آراد بهمن با گذشتن از سد کاپیتان تیم شهرداری اردبیل با ارسالی زیبا روی دروازه توپ را به علی رمضانی فرصت طلب رساند و این بازیکن گلزن توانست گل دوم آراد بهمن و خودش را در این رقابت‌ها وارد دروازه حریف کند.

در ادامه تیم آراد بهمن که فقط 3 امتیاز بازی را می خواست فشار زیادی روی دروازه حریف وارد کرد و با بد شانسی 2 بار توپ را به دیرگ دروازه زد.

هر چه به پایان بازی نزدیک تر شدیم فشار آراد بهمن برای زدن گل برتری بیشتر و بیشتر شد و بالاخره در دقیقه 70 روی یک ضربه ایستگاهی، محمد دهقان هافبک طراح آراد بهمن توپ را روی دروازه فرستاد که با دفع اشتباه مدافع شهرداری اردبیل، علی رمضانی زننده گل دوم آراد بهمن در موقعیت گل زنی قرار گرفت و این بازیکن تکنیکی قدر موقعیت را دانست و توپ را به زیبایی هر چه تمام تر وارد دروازه شهرداری اردبیل کرد و تیم آراد بهمن را در آستانه کسب 3 امتیاز شیرین خارج خانه قرار داد.

اما این پایان کار نبود و تیم آراد بهمن به حملات خود برای زدن گل چهارم ادامه داد و هیچگاه عقب ننشست تا اینکه تیم شهرداری اردبیل در یک ضد حمله و برخلاف جریان بازی در دقیقه 92 توسط بازیکن شماره 77 خود که گل دوم شهرداری اردبیل را نیز زده بود به گل تساوی رسید .

در ادامه تیم آراد بهمن حملات گسترده ای به سمت دروازه اردبیل انجام داد و صاحب یک ضربه ایستگاهی بسیار مناسب شد که داور دستور زدن ضربه را در واپسین لحظات بازی به بازیکنان آراد بهمن آمل داد .

اما داور مسابقه در عین ناباوری و اقدامی عجیب پس از زدن ضربه ایستگاهی و دفع اشتباه دروازبان در محوطه 18 تیم شهرداری اردبیل در حالی که 3 بازیکن تیم آراد بهمن در موقعیت صد در صد گل قرار داشتند سوت پایان بازی را به صدا در آورد که در نوع خود این عمل منحر به فرد می باشد.

گفتنی است در پایان این بازی عوامل تیم شهرداری اردبیل به سرپرست و خبرنگار همراه تیم آراد بهمن که برای تهیه خبر به اردبیل رفته بود ،توهین و بی احترامی کردند و ظاهرا توهین به خبرنگاران امری عادی تلقی می شود و برای همین است که کمیته انضباطی محرومیتی برای عوامل تیم ها در نظر نمی گیرد همانگونه که در بازی با گسترش فولاد در تبریز که بدترین الفاظ زشت و رکیک علیه خبرنگار و کادر فنی تیم آراد بهمن انجام شد و کمیته انضباطی هیچ عکس العملی انجام نداد.

لازم به ذکر است پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی، آمبولانس و کادر پزشکی این دیدار به سرعت از ورزشگاه خارج شدند و این در حالی بود که دروازبان تیم آراد بهمن آمل ،حمید کاظمی از ناحیه سر دچار آسیب بود و به دلیل نبود پزشک، بلافاصله توسط کادر فنی تیم آراد به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر حال این دروازبان خوب است و در سلامت کامل به سر می برد.

در پایان باید این نکته را یادآور شد که در این دیدار تیم آراد بهمن آمل دو بازیکن کلیدی خود را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت.