برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در دابودشت +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام ستار علیزاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی که در مصلی نمازجمعه دابودشت برگزار شد با بیان این که خداوند متعال انبیا را فرستاد تا بشریت به جایگاه اصلی خود دست پیدا کنند، گفت: اسلام و قرآن این ظرفیت را دارد تا همه بشریت را جذب کرده و به سوی خود بکشاند.

وی تصریح کرد: اسلام است که می تواند همه بشریت را از ظلمات و تاریکی ها به سوی نورانیت و سعادت دنیوی و اخروی برساند.

حجت الاسلام علیزاده با بیان این که مکتب اسلام و قرآن ارزشمندترین گفتمان است، گفت: تلاش های بسیاری صورت گرفت تا این مکتب ناب باقی بماند که شهدای گرانقدری در راه اسلام و انقلاب تقدیم شد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران تصریح کرد: اسلامی که در متن امور زندگی نبود با انقلاب اسلامی به صورت مجدد احیا شد که ملت ایران با بصیرت و رهبری امام راحل این دستاورد بزرگ را به ارمغان آوردند.

وی با بیان این که تمام تلاش دشمن این است تا گفتمان اسلام و قرآن باقی نماند، گفت: ملت ایران تا به امروز ثابت کرد در راستای ترویج گفتمان اسلام و انقلاب به نحوی شایسته کوشا بوده و از توطئه ها و بحران ها با عزت و سربلندی بیرون آمده است.

حجت الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد: نهم دی روز غلبه اسلام ناب محمدی بر علیه اسلام ناب آمریکایی است که مردم بزرگ ایران اسلامی پاسخ مناسبی به گفتمان ظلم و استکبار دادند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با بیان این که در این روز مردم ما در مقابل روحیه دیکتاتوری و هرج و مرج  ایستادگی کرده و و در برابر فتنه گران قد علم کردند، گفت: نهم دی روز غلبه جریان مکتب الهی بر جبهه باطل بود که روز بسیار بزرگی است.

وی ادامه داد: این روز نماد وحدت، بصیرت،

عزت و اقتدار ایران اسلامی بود که مردم انسجام و یکپارچگی خود را حول محور اسلام و ولایت به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام علیزاده خاطرنشان کرد: مردم ما در نهم دی بصیرت، استکبارستیزی و دشمن شناسی را به درستی معنا کرده و با اسلام، قرآن، اهل بیت(ع)، انقلاب، شهدا و رهبری میثاق بستند.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران با بیان این که کسی می تواند ادعای ولایت مداری کند که همیشه در خدمت ولایت و مردم باشد، ادامه داد: ملت ما فتنه و فتنه گران را فراموش نمی کنند که نهم دی متعلق به ملت است و هیچ کسی نمی تواند آن را جناحی کند.

حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر نیز در این مراسم اظهارداشت: نهم دی روز تبلور عشق و ارادت به قانون اساسی با محوریت امام راحل و شهدای گرانقدر و ارادت به ولی فقیه زمان است.

وی خاطرنشان کرد: ضرورت دارد با هوشیاری در مسیر مقابله با فتنه های دشمنان مقاومت داشته تا تلاش های آنان به نتیجه نرسد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: تکمین به قانون اساسی و رعایت اخلاق اسلامی از جمله امور اساسی و مهمی است که باید از سوی نامزدهای انتخابات رعایت شود.