برگزاری مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در آمل +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام یدالله غلامی، نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران امروز در مراسم بزرگداشت حماسه نهم دی که در مسجد امام رضا(ع) آمل برگزار شد با بیان این که انقلاب های توحیدی آسیب پذیر هستند که ممکن است با فتنه مواجه شوند، گفت: این انقلاب ها علیه ظلم و باطل است که ایادی استکباری می خواهند  در برابر آن مقابله داشته باشند که این امر در طول تاریخ وجود داشته است.

وی با اشاره به این که مستکبران برای مقابله با جبهه حق برنامه ریزی داشته و قضیه را به راحتی رها نمی کنند، بیان داشت: اگر مردم ما در مسیر انقلاب نبودند این مسیر ارزنده و متعالی به راحتی پیش نمی رفت.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: برای سیه روزی یک ملت نیاز نیست بسیاری چیزها عوض شود که گاهی یک کلمه کار خود را می کند که بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام شاهد آن بودیم.

حجت الاسلام غلامی با بیان این که اگر خواص جامعه بصیرت داشته باشند انحرافی ایجاد نمی شود، گفت: مردم ما انقلاب خود را با انقلاب پیامبر گرامی اسلام، انبیا و عاشورا دیدند که در برابر تمام فشارها ایستادگی کرده و هزینه های بسیاری در این عرصه دادند.

وی ادامه داد: تاریخ باید جلوی چشمان ما قرار گیرد تا راه درست را انتخاب کنیم که ضرورت دارد در این مسیر ارزنده و والا اهتمام شایسته ای داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان این که مردم ما در سخت ترین وضعیت ها به خوبی عبور کرده و فتنه ها را به نحوی شایسته خنثی کردند، گفت: ضرورت دارد همواره وضعیت خود را بررسی کنیم تا دچار غفلت نشویم.

حجت الاسلام غلامی با اشاره به این که دشمنی آمریکا و ایادی استکباری برای ما شناخته شده است، افزود: عده ای در فتنه سال 88 فریب خورده و عامل شدند که بسیاری از خواص مردود و مردم بودند که بسیار خود عمل کردند.

وی افزود: نفوذ در نظام اسلامی فتنه جدید دشمن است که باید حواس خود را به درستی جمع کرده و هوشیاری و آگاهی شایسته ای داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: ما برای بحث هسته ای شهید دادیم و نمی توانیم بپذیریم که قدرت هسته ای نباشیم و نیاز است این مسیر ارزنده را به درستی ادامه دهیم.

حجت الاسلام غلامی با اشاره به مهم ترین فتنه های جدید دشمن تصریح کرد: شبهه افکنی در جایگاه رهبری، بزرگ نمایی تحریم ها، ایجاد همبستگی جریان های مخالف داخل و خارج، القای اختلاف میان قوای کشور و بسترسازی برای جریان های حمایت از فتنه از جمله مهم ترین فتنه های جدید دشمن است.

وی تصریح کرد: به برکت خون های پاک شهدا به جایگاه ارزشمندی دست پیدا کردیم که در مقابله با دشمن از گذشته قوی تر بوده و در مسیر تحکیم و ترویج ارزش های والای نظام اسلامی قرار داریم.