اشتغال آفرینی برای 1700 نفر با افتتاح بیمارستان امام خمینی / آغاز مطالعات ساخت بیمارستان 500 تختخوابی آمل با موافقت وزیر

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، امشب در اجتماع بزرگ مردم در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) خیابان امام رضا(ع) آمل با بیان این که دولت در ابتدای سال می آید براساس درآمدها اقدام می کند، گفت: پول به اندازه کافی در مطالبات ما وجود دارد که به سبب تحریم ها این پول در کشورهای دیگر باقی مانده که باید زمینه ورود آن فراهم شود.

وی با بیان این که ما می توانیم انقلاب و نظام خود را حفظ کنیم و توافق هسته ای را در قالب برجام داشته باشیم تصریح کرد: فردی که مخالف تصویب برجام بود اگر درآمد و امکانات او کم نمی شود نباید مدعی مخالفت با برجام باشد که ضرورت دارد به فکر آحاد مردم جامعه باشیم.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: رهبری معظم انقلاب در سخنان خود صراحتا از وزیر امور خارجه حمایت کردند که نیاز است حمایت های شایسته ای صورت گیرد که به لطف الهی تاکنون در خصوص برجام به نتایجی دست پیدا کردیم.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که 18 پروژه ملی در آمل وجود دارد، گفت: 16 پروژه ملی در شهرستان آمل مشغول کار است و 2 پروژه دیگر نیز در حوزه راه آغاز می شود.

وی تصریح کرد: گازرسانی به روستاهای شهرستان آمل صورت گرفته و کار برای گازرسانی در منطقه لاریجان در حال انجام است که طرح های هادی و آب رسانی نیز در حال تحقق می باشد.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: پروژه های چهاربانده کردن محور هراز و راه آهن برقی به قوت در حال اجرا می باشد که قطعه اول چهاربانده کردن جاده هراز افتتاح می شود و در خصوص راه آهن برقی نیز زیرسازی در قطعه اول صورت گرفته و آماده ریل گذاری است که از همشهریان عزیز می خواهیم به صورت حضوری روند انجام کار این طرح بزرگ را مشاهده کنند.

وی ادامه داد: در اجرای پروژه های ملی شهرستان عده بسیاری از جوانان مشغول کار هستند که پس از افتتاح نیز برای صدها نفر اشتغال آفرینی صورت می گیرد.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موافقت خود را با راه اندازی دانشکده پزشکی در آمل اعلام کردند که دستور لازم از سوی ایشان برای انجام مقدمات صادر شد.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: در خصوص بیمارستان دوراهی امامزاده عبدالله(ع) در سال 64 کلنگ آن خورده شد که برای آن از سوی مردم 67 میلیون تومان جمع آوری شد که فوندانسیون بالا آمد ولی ادامه پیدا نکرد.

وی تصریح کرد: در سال 83 به وزارت بهداشت مراجعه کردیم که موافقت داشته ولی سازمان مدیریت کشور موافقت نداشتند که با شکایت در دیوان عدالت اداری این سازمان را محکوم کردیم که به حول قوه الهی کار ساختمانی آن پایان یافته و 18 میلیارد تومان نیز تجهیزات برای آن خریداری شده است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس ادامه داد: در هفته های آینده این بیمارستان افتتاح می شود که با افتتاح آن حدود 1700 نفر اشتغال آفرینی صورت می گیرد.

یوسفیان ملا خاطرنشان کرد: وزیر بهداشت موافقت خود را با آغاز مطالعات ساخت بیمارستان 500 تختخوابی آمل که بزرگترین بیمارستان شمال کشور می باشد صادر کردند.