ثبت نام دکتر احمد خضرایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه آمل و لاریجان +عکس

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، دکتر احمد خضرایی پس از ثبت نام در ستاد انتخابات فرمانداری ویژه آمل در جمع خبرنگاران اظهارداشت: حضور بنده از باب تکلیفی بود که به عنوان یک قاضی در دیوان عدالت اداری (عالی ترین مرجع قضایی در نظارت قانونی بر عملکرد دولت) احساس تکلیف کرده و وارد این عرصه شدم.

وی تصریح کرد: افتخار این را داشتم در ابتدای نوجوانی و در زمانی که 15 سال بیشتر نداشتم در اوایل سال 1360 در جبهه های جنگ تحمیلی حضور پیدا کرده و به افتخار جانبازی نائل شوم و این وظیفه حداقلی بنده نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است و این حضور به دفعات تا پایان جنگ به مدت بیش از 1 سال ادامه داشته است.

دکتر خضرایی خاطرنشان کرد: برحسب درخواست خانواده های معظم شهدا و جانبازان، چهره های علمی،همکاران قضایی و شهروندان عزیز و به دلیل داشتن اطلاعات و دانش حقوقی و آگاهی از مشکلات و مسائل مردم در حوزه های مختلف سبب شد تا در عرصه انتخابات حاضر شوم.

وی ادامه داد: از نظر علما و اندیشمندان شهر استفاده کردیم و مجموع این ها سبب شد پا در عرصه انتخابات بگذارم و هدف ما احساس تکلیفی بود که می تواند زمینه ساز خدمت برای مردم عزیز شهر و کشورمان باشد.

دکتر خضرایی تصریح کرد: مجلس نهاد قانون گذاری و در عین حال نظارت بر قانون از وظایف مجلس است که باید در آن افراد کارآمد و توانمند در عرصه حقوقی وارد شده و به نوعی حس خدمت گذاری به مردم را جزو تکالیف خود دانسته و صداقت و شجاعت نیز داشته باشند.

وی با قدردانی از فرماندار ویژه آمل، اعضای محترم هیات اجرایی، اعضای محترم هیئت نظارت و اصحاب رسانه و خبرنگاران افزود: انتظار ما حضور حداکثری مردم در انتخابات است تا بتوانیم اقتدار نظام سیاسی خود را در عرصه جهانی به دشمنان نشان دهیم.

دکتر خضرایی ادامه داد: امید است مردم با همدلی و تلاش همگانی در جهت انتخاب افراد توانمند که بتوانند منشا خدمتی برای شهر و کشورمان شوند در انتخابات حضور پیدا کرده که می توانیم با رهبری حضرت آیت الله خامنه ای و حضور حداکثری اقتدار خود را به منصه ظهور برسانیم و آنچه مهم است خواست و اراده مردم عزیز در انتخاب فردی شایسته و کارآمد و دلسوز می باشد.