پیام رییس اداره اوقاف آمل در پی شهادت اسماعیل خانزاده از خادمان افتخاری آستان امامزاده عبدالله

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره اوقاف و امورخیریه آمل، حجت الاسلام رسول علیخانی، رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل در پیامی شهادت شهید اسماعیل خانزاده از شهدای مدافع آل البیت(ع) و از خادمین افتخاری آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) شهرستان آمل را تبریک و تسلیت گفت.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل در این پیام تصریح کرد: شهدای مدافع حرم از بزرگ ترین واقفان هستند که جان های پاک خود را در راه دفاع از حریم اهل بیت معصومین(ع) و ترویج ارزش های اسلامی فدا کردند.

وی در این پیام ادامه داد: شهدای مدافع آل البیت(ع) توانستند با بهره گیری از فرهنگ ایثار و شهادت و پیام سرور و سالار شهیدان در این مسیر نورانی قدم برداشته و به درستی اثبات کنند پشتیبان اسلام و ولایت فقیه هستند.

رییس اداره اوقاف و امورخیریه آمل تصریح کرد: شهادت این مدافع آل البیت(ع) را خدمت مردم شهید پرور استان مازندران، خانواده معظم این شهید بزرگوار و مقام معظم رهبری تبریک و تسلیت عرض می نمایم.

گفتنی است؛ این شهید بزرگوار از فرزندان پاک استان مازندران و روستای زنگی کلای دابوی محمودآباد است که توسط تروریست های تکفیری در حلب سوریه به شهادت رسید.