به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، حسن قربانی رییس کمیته امداد آمل گفت : تا امروز بیش از سه هزار خانوار از سبد کالا ( گوشت . مرغ . ماکارونی . روغن . رب . سس . کنسرو . سویا و پنیر ) بهره‌مند  شدند و فردا هم آخرین روز توزیع در سال جاریست که در خدمت عزیزان خواهیم بود  ضمنا  همه کمکها از خيرين این  شهرستان بوده که فقط یک خیر نزدیک به شش تن مرغ. رایگان به کمیته امداد تحویل داده  است .

وی ادامه داد : جا دارد از همه نیکوکاران و خيرين خصوصا جناب آقای مهندس جمشيدي .شرکت دلوسه . جناب آقای مهندس بزرگمهر دادگر  شرکت لبنی هراز .جناب آقای مهندس نوبخت شرکت مربا پزان . جناب آقای مهندس ولایی از شرکت والا صنعت . جناب آقای مهندس شریف از شرکت سویا . جناب اقای مهندس امانی از سردخانه شهرک صنعتی محمودآباد  مهندس ولایی معاون فرماندار آمل . از جناب دکتر مرزبند بخاطر همراهی در برگزاری جشن نيکوکاري و جمع آوری کمک و همه بزرگواران  که همراهی و همکاری نمودند  سپاسگزاری نمایم و از خداوند منان برای آنان صحت و سلامتی و وسعت رزق حلال مسئلت نمایم و در ادامه راه نیز از مدد آنان استفاده نمایم .

رییس کمیته امداد آمل عنوان کرد:  از طرفی طی هفته گذشته یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان  حقوق و امشب نیز یک میلیارد و چهارصد. میلیون تومان  عیدی بحساب  بیش از پنج هزار و هفتصد خانوار از مددجویان عزیز واریز شده است که مراتب جهت اطلاع تقدیم می شود .