فعالیت های هلدینگ اکسین افتخاری در تحقق وشکوفائی اقتصاد مقاومتی است +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :  نشست صمیمی دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس، دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین، نوید طاهری پور مدیرعامل مجموعه ورزشی اکسین، سید اسماعیل علوی مدیر بنیاد مسکن آمل، ناصر نصری رییس ورزش و جوانان شهرستان آمل و کارشناسان برگزار شد.

پروژه سیتی سنتر اکسین شمال لوکسترین و بزرگترین پروژه تجاری سرپوشیده شمال ایران

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین با اشاره به اینکه نفس کار در هر عملی ارزش دارد گفت: کار در شهر آمل نسبت به شهرهای دیگر آماده تر است و خودم فرزند این شهر هستم و افتخار دارم که بتوانم پروژه سیتی سنتر اکسین شمال دارای رتبه اول در سرعت ساخت پروژه ها است را در این شهر افتتاح و به بهره برداری برسانم.

وی افزود: تمام اقداماتی که در کل کشور انجام می شود نیت خیر در آن می باشد ولی متاسفانه در اجرای برخی از پروژه ها دست اندازهایی دیده می شود که تاثیر فراوانی در روند سرعت بخشیدن به پروژه دارد.

مدیرعامل هلدینگ اکسین ضمن قدردانی از تلاش و زحمات چندین ساله دکتر یوسفیان در سمت نماینده مردم آمل در مجلس بیان داشت: همه مسئولین شهر آمل افرادی زحمتکش هستند که در راس حرم جنابعالی قرار دارید که آبرو و ارزش خاصی بر ما آملی ها دارید که باعث افتخار ما می باشید و باید قدردان شما باشیم و به عنوان یک سربازدر خدمت شما هستیم.

 دکتر طاهری پور تاکید کرد: پروژه سیتی سنتر اکسین شمال در پایان فاز سوم لوکسترین و بزرگترین پروژه تجاری سرپوشیده شمال ایران و شاید در سطح کشور خواهد بود و این پروژه قطعا تنها پروژه واقعی پنج ستاره در مراکز تجاری بوده و به نحوی تعبیه گردیده که میزان مشاعات آن با یک روز بازدید میسر نخواهد بود.

وی ادامه داد: در این پروژه کلیه پیش بینی های لازم جهت تفریح و خرید برای یک روز کامل خانواده ها بدون نیاز به خروج از این مرکز تجاری صورت گرفته است که از قبیل وجود یک هایپر مارکت ۵ هزار متری بی بدیل در شمال کشور از خصوصیات شاخص این مجموعه است و شامل قسمت های مختلفی از جمله هایپر مارکت ۵ هزار متری، فود کرت ۴ هزار متری، شهربازی سر پوشیده ۴ هزار متری، مرکز بازی کودکان ۵۰۰ متر سرپوشیده، مرکز بازی کودکان سر باز بیش از ۳ هزار متر و دیگر امکانات می باشد.

طاهری پور با اشاره به اینکه هدف از اجرای این پروژه جذب توریست خواهد بود گفت: بزرگترین مشکلی که در مسیر کارمان وجود دارد نبود زیر گذرمی باشد که دسترسی به مکان راحت تر صورت گیرد تا بتوانیم توریست و کسانی که می خواهند از این مجموعه استفاده کنند دچار مشکلی در تردد نباشند.

 مدیرعامل هلدینگ اکسین اشاره کرد: مشکل دیگر این پروژه نبود زیرساختار برای توسعه شبکه برق می باشد که نیاز داریم مسئولین برای رفع این مشکل ورود اساسی کنند.

دکتر طاهری پور اظهارداشت: ما به دنبال توسعه شهرمان هستیم تا بتوانیم با سرمایه گذاری مطمئن به کارمان ادامه دهیم و اگر خدایی ناکرده سرمایه گذاری شکست بخورد دیگر هیچ سرمایه گذاری نیست که در این منطقه سرمایه گذاری کند.

وی تصریح کرد: تاکنون بیش از 8 میلیارد تومان در امر ساخت امام زاده ها، حسینیه، کمک به ایتام، ساخت خانه برای محرومین و دیگر امور هزینه شده است.

طاهری پور با اشاره به مشکلات موجود ورزش شهر آمل اظهارداشت: مسائل و مشکلات را به ما انعکاس دهید تا در جمع هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد و قطعا هم در این امر سهیم خواهیم بود تا بتوانیم در جهت ایجاد زیرساختار ورزشی شهرمان گامی برداریم.

آیندگان قضاوت کنندگان خوبی هستند که از شما به عنوان یک سرمایه گذار آملی تشکر می کنند

 دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس با قدردانی از همت والای مجموعه اکسین و در راس آن دکتر طاهری پور گفت: قطعا تمام این پروژه ها مورد توجه مردم قرارخواهد گرفت و آیندگان قضاوت کنندگان خوبی هستند که از شما به عنوان یک سرمایه گذار آملی تشکر می کنند.

 وی افزود: کارکردن فعالیت های عمرانی در این موقعیت اقتصادی کشور کار مشکلی است  که قطعا در اجرای پروژه ها حواشی فراوانی خواهد بود که باید تحمل کرد.

 نماینده مردم آمل در مجلس اشاره کرد: سرمایه گذارانی امثال آقای دکتر طاهری پور باید مورد حمایت قرار گیرند و همه مسئولین باید در راستای منویات مقام معظم رهبری و برای شکوفایی اقتصاد مقاومتی به این عزیزان کمک و همراهی لازم را داشته باشند.

 یوسفیان ملا گفت: در آمل یک پروژه ملی نداشتیم و جاده هرازکه به عنوان یک جاده بین المللی بود به عنوان یک جاده روستایی در بودجه اعتبار می گرفت و خوشبختانه این جاده در ردیف اعتبار ملی قراردارد که با قولی که وزیر راه و شهرسازی دادند تا پایان سال 95 چهار بانده کردن جاده هراز تا منطقه لاریجان به اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.

وی اشاره کرد: الان در شهرستان آمل به تنهایی 16 پروژه عمرانی مصوب بودجه ملی در حال کار است که شاخص ترین آنها پروژه قطار ریلی آمل به تهران، پروژه آزاد راه ساری به رشت که محل اجرا از دو طرف از شهر آمل خواهد بود، پروژه سد هراز و دیگر پروژه ها می باشد.

یوسفیان ملا با اشاره به مشکلات بیان شده در پروژه سیتی سنتر اکسین شمال گفت: قطعا این مشکلات بزودی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولین رفع خواهد شد تا دکتر طاهری پور بتوانند با خیال آسوده به کارشان ادامه دهند.

در این دیدار ناصر نصری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل به بیان آخرین وضعیت ورزش شهرستان پرداخت و از دکتر طاهری پور خواستار کمک در امر زیرساختار ورزش شهرستان شد.