کمک 5 میلیارد و 168 میلیون ریالی در جشن گلریزان مجمع خیرین آمل

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، مسعود نیکپور، مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با تشکر از حضور گسترده خیرین و مسئولان در همایش آغاز دهمین سال تاسیس مجمع خیرین شهرستان آمل تصریح کرد: خیرین آملی با اهتمام شایسته خود مبلغ 5 میلیارد و 168 میلیون ریال در جشن گلریزان کمک های نقدی و غیرنقدی داشتند که جای تشکر ویژه از همه خیرین و عزیزان دارد.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است پاسخ این اعتماد همشهریان عزیز را با خدمات خود بدهیم.

نیکپور افزود: مجمع خیرین شهرستان آمل تشکلی اجتماعی و فرهنگی است که به امور خیریه می پردازد و از وابستگی های دولتی و سیاسی به دور و در راستای امور خیریه گام برمی دارد.

وی تصریح کرد: مجمع خیرین شهرستان آمل یکی از بزرگ ترین و پرافتخارترین تشکل های خیریه در استان است که ما و خیرین بر خود می بالیم از کار ما کاسته نشده و مایه سربلندی برای همه همشهریان خود هستیم.

نیکپور با بیان این که مجمع خیرین شهرستان آمل در حوزه کودکان فعالیت دارد افزود: ایجاد مهد کودک داشتیم که 50 کودک بی سرپرست را مراقبت و مورد حمایت قرار می دهیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: خانواده هایی تحت پوشش داریم که ماهانه مبالغی به آنان پرداخت می شود و هزینه های تحصیلی و پوشاک به دانش آموزان و کمک هزینه دانشجویی هم داریم.

وی ادامه داد: کمک درمان و معالجه بیماران نادار و تهیه داروی مورد نیاز، سعی در فقرزدایی و کمک در راه اندازی سرای کرامت از جمله فعالیت ها بوده است.

نیکپور تصریح کرد: در مناطق آسیب پذیر شهرستان آمل وارد شده و در کنار نهادهای دولتی و شهرداری بودیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: با کمک نماینده مردم آمل در مجلس زمین سرای کرامت تهیه شد و با همکاری بهزیستی مجوزات لازم اخذ و در بستر اجرایی شدن قرار گرفت و کار را شروع کردیم که مردم به مجمع اعتماد دارند و هماهنگ هستند.

وی گفت: 20 واحد مسکونی برای نیازمندان ساخته و تحویل داده شد که امیدواریم برای خانواده های دارای دو معلول نیز مسکن تهیه کنیم.

نیکپور اظهارداشت: برای راه اندازی مرکز شیمی درمانی قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی مازندران داشتیم که کار ساختمان آن با پیشرفت فیزیکی 70 درصدی همراه است.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل اظهارداشت: راه اندازی پرتودرمانی مورد توجه است که مجوزهای لازم گرفته شد و ضرورت دارد این امکانات را در شهرستان داشته باشیم.

وی با بیان این که اهدای سبدهای غذایی در دستور کار قرار دارد، گفت: در بیمارستان امام رضا(ع) برای بخش های دیالیز، تالاسمی و دستگاه سنگ شکن گام برداشتیم.

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل افزود: ما خودمان را در کنار دولت می بینیم و سربلندی ملت را می خواهیم و نمی توانیم بی تفاوت باشیم.