فرمانده حوزه بسیج کارگری شهرستان آمل معرفی شد + عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، همزمان با هفته بسیج کارگری و با حضور فرمانده سپاه ناحیه آمل، مسئولین، رییس انجمن صنفی کارفرمایان آمل ، هیئت مدیره شهرک صنعتی امام زاده عبدالله، همراه با افتتاح دفتر حوزه بسیج کارگری در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله(ع) آمل، فرمانده حوزه بسیج کارگری آمل معرفی شد.

سرهنگ حکمت داجلری فرمانده سپاه ناحیه آمل با گرامیداشت یاد همه شهدای کارگری و شهید برونسی، گفت: با افتتاح این حوزه در شهرک صنعتی بزودی شاهد همکاری در یک فضای صمیمی میان کارفرمایان، کارآفرینان و کارگران خواهیم بود.

وی با بیان این که در حوزه بسیج کارگری باید فرهنگ تقویت شود، ادامه داد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری فرهنگ کار باید در جامعه نهادینه شود تا کمکی به مجموعه کارگری صورت گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه آمل با تاکید بر این که برای رهایی از مشکلات کشور نیازمند تقویت فرهنگ کار و کارگری هستیم، بیان داشت: ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم و باید تمام موارد براساس موازین اسلامی رعایت و الگویی برای دیگران باشیم.

سرهنگ داجلری با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل خاطرنشان کرد: در سال گذشته بر اثر سهل انگاری و همکاری نکردن شاهد بودیم چه بلایی بر سر صنعت شهرستان آمل آوردند و شاهد ورشکستگی بعضی از شرکت های با برندهای معتبر بودیم.

 وی با گرامی داشت هفته کار و کارگر یادآورشد: کارگر باید در محیط کاری احساس کند در مجموعه ای کار می کند همه باید سود داشته باشند و نیاز است تا دولت برای تامین منافع کارگران گام بردارد تا زندگی آبرومندی داشته باشند.

فرمانده سپاه ناحیه آمل با تاکید بر این که نخستین ماموریت حوزه بسیج کارگری شهرستان شناسایی دلایل ورشکستگی شرکت ها است که باید در این راستا گام برداشته شود، تصریح کرد: مجموعه سپاه توان اجرایی ندارد و می تواند به عنوان نقش میانجیگری وارد شود و پاسداری از انقلاب فقط نظامی گری و آموزش نیست بلکه نهادینه کردن فرهنگ کار و کارگری بوده که از وظایف ذاتی ما است.

سرهنگ داجلری گفت: همه باید تلاش کنیم تا صنعت شهرستان را بهبود بخشیم تا د رسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به جای شعاردادن عمل کنیم که همه باید حرکت کرده و گام های شایسته ای برداریم.

 ولی الله چلابی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل با اشاره به این که بسیج در هر نقطه ای حضور پیدا کرد شاهد رشد و شکوفایی بودیم، گفت: همه باید تلاش کنیم تا در کنار فرهنگ غنی بسیج فرهنگ کار را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری این سال را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام گذاری کردند و ایشان راه جنگ با بیکاری، مهار گرانی، ایستادگی در مقابل تهدیدات دشمنان را اقتصاد مقاومتی بیان کردند و شرط آن را کار و تلاش دانستند که همه ما باید در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش مضاعف داشته باشیم.

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل ادامه داد: تقویت حضور بسیج در عرصه صنعت و ارتقای فرهنگ کار از اولویت های اقتصاد مقاومتی است و همه باید با این هدف تولیدات داخلی را تقویت کنند.

محمد تقی جوادی، رییس انجمن صنفی کارفرمایان آمل با ابراز خرسندی از افتتاح حوزه کارگری در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله گفت: بنگاه های اقتصادی باید فرهنگ بسیجی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 وی تصریح کرد: تفکر بسیجی، مصرف گرایی را کاهش می دهد و کار کردن بسیجی وار و جهادگونه، به طور قطع موجب رونق و شکوفایی اقتصادی می شود.

رییس انجمن صنفی کارفرمایان آمل افزود: با افتتاح این حوزه دیگر کسی توان نخواهد داشت به کارفرمایان و کارگران زور بگوید واین حوزه پناهگاهی برای همه عزیزان زحمتکش درعرصه تولید خواهد بود.

در پایان سرهنگ عباس عباس تبار به عنوان فرمانده حوزه کارگری سپاه ناحیه آمل معرفی شد.