مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ازبرگزاری آیین اختتامیه جشنواره استعدادیابی در استان با عنوان «کاتی» در ساری خبر داد.

کمال آنلاین /«حسین جوادی» افزود:با اتمام بررسی آثار رسیده به دبیرخانه نخستین جشنواره استعدادیابی مازندران «کاتی» آیین اختتامیه این جشنواره ۳۰ اردیبهشت امسال در ساری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ارسال آثار در این جشنواره از طریق سایت katty.ir انجام شد، گفت: تعداد ۲ هزار و ۳۵۴ نفر در ۱۲ رشته ثبت نام و آثار خود را ارسال کردند.

جوادی با بیان اینکه این جشنواره در قالب اجرای صحنه‌ای (مجری‌گری)، صداپیشگی و دوبله، سرود و تواشیح، تلاوت قرآن کریم، خوشنویسی، هنر‌های تجسمی (نقاشی و نگارگری)، نقالی، هنر‌های نمایشی و عروسکی، آواز و خوانندگی، نوازندگی و تنظیم موسیقی، تردستی و استندآپ کمدی برگزار شد، بیان کرد: تعداد ۱۵۲ اثر پس از بررسی هیأت انتخاب و داوران به مرحله نهایی رسید.

این مسئول عنوان کرد: آیین اختتامیه این جشنواره  با حضور جمعی از هنرمندان، پیشکسوتان، مسئولان، میهمانان و عموم علاقه‌مندان با اجرای چهره‌های برتر و برگزیدگان رشته‌های مختلف ۳۰ اردیبهشت از ساعت ۱۷ در سالن همایش‌های دنیای آرزو واقع در ساری برگزار خواهد شد.