سرمایه گذاری در بخش بهداشت و درمان یک امر بسیار ضروری و ارزشمند است، در عین حال سرمایه گذاری در این بخش یک سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد برای همیشه خواهد بود.

کمال آنلاین  / سرمایه گذاری در بخش بهداشت و درمان یک امر بسیار ضروری و ارزشمند است، در عین حال سرمایه گذاری در این بخش یک سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد برای همیشه خواهد بود.

در مقایسه با سایر سرمایه گذاری ها ، از جمله بازار بورس که با نوسانات زیادی در چالش می باشد. تنها سرمایه گذاری که هیچ گاه دچار نوسانات نشده، سرمایه گذاری در بخش درمان است.کدام بیمارستان خصوصی را می شناسید که به علت رکود و نبودن مشتری، ورشکسته شده و به تعطیلی کشیده شده باشد؟

کمتر بیمارستان خصوصی را می شناسید که از هر نظر چه از نظر فضا وچه از نظر تجهیزات پیشرفته و تخصصی پزشکی و دستگاههای مدرن و پیشرفته نسبت به بدو تاسیس و آغاز فعالیت درمانی، توسعه چشمگیر نیافته یا درحال توسعه نباشد.

بیمارستان و بیمارستان داری نه تنها هیچ زمانی دچار رکود وکسادی نخواهد شد، بلکه به دلیل کمبود بیمارستان و مراکز درمانی و همزمان رشد جمعیت و توسعه شهرها و روستاها و از طرفی پیشرفت روز افزون علوم پزشکی، تکنیکهای درمانی و تشخیصی  و نیاز روزافزون به بیمارستان، سرمایه گذاری در بخش درمان و تاسیس بیمارستان یک سرمایه گذاری مطمئن و قابل اعتماد برای همیشه خواهد بود. به خصوص برای پزشکان جوان که آغاز راه هستند و در شهرهای بزرگ و پرهیاهو تا شناخته شدن و معروف شدن از طریق مطب و داشتن فعالیت مستقل، مسیر طولانی را باید طی کنند، سرمایه گذاری و فعالیت در بیمارستانها و مراکز درمانی بخش خصوصی، از هر جهت برای آنها نوید بخش خواهد بود.

دکتر ابراهیم قاسمی مدیرعامل بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال آمل  گفت : شرکت گروه پزشکی آمل در سال 1383 با هدف سرمایه گذاری در بخش سلامت تاسیس گردید و پس از اخذ پروانه بهره برداری از وزارت بهداشت در تاریخ 1392/10/28 ، بیمارستان 150 تختخوابی تخصصی و فوق تخصصی شمال فعالیت خود را آغاز نمود.

وی ادامه داد : شرکت گروه پزشکی آمل (سهامی خاص) به عنوان کمپانی مادر در شرکت های وابسته خود: شرکت گروه پزشکی آریا،شرکت کشت و صنعت گیاهان داروئی لاریجان،شرکت بین المللی گردشگری سلامت کاسپین و ... اقدام به مشارکت و سرمایه گذاری نموده و در سیاست گذاری شرکتهای فوق نقش محوری ایفا میکند.

وی اشاره کرد : بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال آمل درزميني به مساحت 5550 متر مربع با ظرفیت 150 تخت درمانی در بلوار مدرس واقع شده و شامل بخش های مختلف ازجمله در بخش و واحد داخلي ، جراحي عمومي ، زنان و زايمان ، اطفال ، اورولوژي ،پوست ، سوختگي ، طب هسته اي ، نفرولوژي ، گوش و حلق و بيني ، روانپزشكي ، عفوني، جراحي قلب و عروق ، جراحي مغزو اعصاب ، تصويربرداري ، آزمايشگاه و داروخانه و نيز براساس برنامه عملياتي بيمارستان به تدريج فعال و راه اندازي شد.

و با پیگیرها وبا موافقت های صورت گرفته  از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران حدود 215 تخت جدید درتمام بخش های بیمارستان اضافه خواهد شود که تاکنون ازاین تعداد 57 تخت جدید راه اندازی ومابقی دردست اقدام می باشد .

مدیرعامل بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی شمال آمل درخصوص فروش ویژه سهام برای توسعه بیمارستان اظهارداشت : براساس نظر هیئت مدیره بیمارستان وبه جهت مشارکت دادن مردم وعلاقمندان به حوزه سلامت اقدام به فروش ویژه سهام بیمارستان را نمودیم .

وی اشاره کرد : حداقل سهام برای فروش 100 سهم می باشد .

وی به مزیت های خرید سهام از قبیل1- امکان مشارکت همه احاد مردم بدون الزام به داشتن مدرک پزشکی2-افزایش قیمت سهام 3-بهره مندی از سود مادی ومعنوی فعالیت بیمارستان 4-مشارکت درتوسعه زیرساخت های درمانی استان مازندران  دریک سرمایه گذاری قابل احترام وارزش آفرین ومطمئن 5-اولویت درفعالیت های پزشکی برای پزشکان وپیراپزشکان سهامدار دربیمارستان مطالبی راعنوان داشتند .

دکتر قاسمی خاطرنشان کرد : برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تماس  /09112228319/ 01144230749/09353507991/

تماس بگیرند .

وی گفت : برای خرید سهام فقط به شماره حساب : 10742530 وشماره شبا : IR6301301000000010742530

شرکت گردشگری کاسپین نزد شعبه مرکزی بانک رفاه کارگران واریز کنند