لطف الله آجدانی

در گذر روزگار ، انسان هابی هستند که هیچگاه نمی میرند؛ راست گفته است سعدی بزرگ : «... مرد نکونام نمیرد هرگز-- مرده آن است که نامش به نکویی نبرند» .

زنده یاد فرشاد رییس زاده را از نزدیک و از سالهای دور می شناسم و بسیار با او دیدار و گفت و گو را تجربه کرده ام ؛ نازنین مردی بود از نسل فرشتگان بر روی زمین ، نکونام انسانی که در کارنامه اش خدمات صادقانه بسیاری ، به یادگار مانده است. فرشاد رییس زاده نمرده است و نمی میرد ، با رحلت و هجرت خود ، آسمانی شد و فرشته ای از آسمان بر روی زمین ، با پرواز خود از دنیای فانی ، دگرباره به آسمان بازگشت .

این مرد بزرگ ، در عمر پر برکت خود ، با کارنامه ای درخشان و پرفروغ از اخلاق و ادب و دانش و عمل صالح ، از فرود زمین ، به فراز آسمان ، پرواز کرد. حاج فرشاد ، در سالها مسوولیت های مختلف و مدیریت های ارشد خود در مسندهای قضایی ، به روشنی نور و به زلالی آب ، ترجمه ای زیبا از پاکدستی و شرافت و عدالت در قضا را به دست داد و برجای نهاد.

فقدان و از دست دادن این نازنین انسان وارسته و بزرگ ، بر همه آملی ها ، به ویژه به طایفه بزرگ اسک و خاندان بزرگ و ارزشمند رییس زاده و فرزندان آن زنده یاد و حاج محمود رییس زاده ، تسلیت باد. روحش شاد و نامش همیشه مانا.

روابط عمومی گروه رسانه ای کمال این مصیبت رابه خانواده بزرگ رئیس زاده صمیمانه تسلیت عرض می نماید .