رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی از طراحی و ساخت یادمان شهدای گمنام با مشارکت خیران، استادان و همکاران این دانشگاه خبر داد..

کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت ا...آملی، حامد برجسته در دیدار با رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل با بیان اینکه برکات حضور دو شهید گمنام عزیز شامل دانشگاه شده است، اظهار کرد: همزمان با نشر خبر ساخت یادمان شهدا در دانشگاه، شوق مشارکت همکاران و استادان در ساخت این یادمان سبب شد در پی راه‌اندازی مجمع خیران در واحد آیت‌الله آملی باشیم تا از این طریق بتوانیم کمک‌های مردمی را مدیریت کرده و گزارش هزینه‌کرد را به اطلاع عموم مردم برسانیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی عنوان کرد: شوق مشارکت در ساخت یادمان شهدا از محیط دانشگاه فراتر رفته و بسیاری از عموم مردم خواستار اطلاع‌رسانی و مشارکت‌شان در ساخت یادمان شدند؛ بنابراین این مجمع که توسط انجمن خیرین دانشگاه مدیریت خواهد شد، هم شماره حسابی اختصاصی را در اختیار مردم قرار خواهد داد و هم اخبار مرتبط در روند طراحی و اجرای آن را منعکس خواهد کرد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل نیز با ابراز خرسندی از حضورش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی در دفتر یادبود این دانشگاه نوشت: این مجموعه را بزرگ و عظیم و فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی آن را بسیار زیبا دیده و آرزوی توفیق برای همه استادان و همکاران و دانشجویان این مجموعه دارم.

حجت‌الاسلام محمدهادی بهرامی اضافه کرد: با توجه به مدفون بودن دو شهید گمنام در این مجموعه امیدواریم به یاد داشته باشیم که باید پیرو و پیگیر راهی باشیم که آنها پیمودند.