کمال آنلاین / پیام تقدیر جناب سرهنگ عسگری؛ فرمانده سپاه ناحیه آمل خطاب به مردم شهیدپرور شهرستان به مناسبت حضور پرشور در تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم رضا حاجی زاده

 

"بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌"

 

سلام و صلوات خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار جان خود برفراز میهن اسلامی برافروختند و صلوات و تحیّات خدا بر شهید مظلوم؛ شهید رضا حاجی زاده که همچون سید الشهداء بی سر، با ظهور و حضور خود، این فروغ خاموش نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گران‌بها و ذخیره‌های معنوی ملّت را با شکوهی هرچه تمامتر در شهرستان آمل برافراشتند.

 

سلام بر استخوان های قطعه قطعه شده و پیکرهای ستم‌ دیده‌ شما، سلام بر خاک تفتیده خان طومان که با خون شهیدان رنگین شد، سلام بر سرزمین بی بی زینب کبری سلام الله علیها و سلام بر همه شهدای مدافع حرم و سید الشهداء محور مقاومت؛ سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و همه شهدای مدافع حرم و حریم انقلاب اسلامی از آغاز انقلاب اسلامی تا کنون.

 

سلام  بر ارواح طیّبه و بال‌گشوده‌ شما، سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطر و جان زندگان را سیراب کردید و به فرموده مقام عظمای ولایت "سپاس بی‌پایان پروردگار حکیم و مهربان را که در لحظه‌های نیازِ این ملّتِ خداجوی و خداباور، بشارت های تردیدناپذیر را بر دل های بیدار نازل می فرماید و غبارها را می زداید".

 

و سلام بر شما ملّت بزرگ، وفادار، آگاه، مسئولیّت‌پذیر و شهیدپرور شهرستان آمل که خطاب لطیف الهی را به درستی می‌شناسید و می نوشید و پاسخ می گویید.

 

مردم شریف آمل! حضور پُرمضمون امروز شما در تشییع پیکر شهید به میهن بازگشته، یکی از به یادماندنی‌ترین حضور شما در شهرستان آمل است. رحمت خدا بر شما و سپاس بی‌حد از خدای مالک دل ها و سلام بی‌پایان بر حضرت بقیّةالله (روحی فداه) که صاحب این ثروت عظیم است.

 

ان شاءالله به حول قوه الهی و به پرکت خون شهدا به زودی شاهد واگذاری پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با دستان با کفایت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) به حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف باشیم.

 

العبد الضعیف، برادر شما؛ جابر عسکری