آوای کمال -سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل درجلسه گراميداشت هفته بسيج گفت: بسيج به چهل سالگي رسيده و ما بايد امسال به پاس زحمات 40 ساله بسيجيان غيور و زحمتکش اين هفته را با برگزاري برنامه هاي خوب و متنوع جشن بگيريم و بتوانيم از فداکاريها و جان فشاني هاي اين عزيزان سرمشق بگيريم و آنرا سرلوحه زندگي خود قرار دهيم.

وی ادامه داد: در طول هفته بسيج فضاي شهر بايد به گونه اي باشد که خدمات سازنده بسيج به سمع و نظر مردم برسد و همچنين ادارات با برنامه ريزي خوب و اجراي مسابقات ورزشي و نشست هاي بصيرتي بين کارکنان اقدام نمايند.

 وی یادآورشد: چون ماهرچه داريم از بسيج داريم و باتوجه به تهديداتي که از سوي دشمنان به سمت و سوي نظام وارد مي شود، اين بسيجيان هستند که در برابر دشمنان نظام مي ايستند و با آنها به مبارزه بر مي خيزند.

سرهنگ عسگري فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه آمل اظهارداشت: بسيج هميشه بهترين و خالص ترين افراد را دارد، بسيجيان حاضرند پرچم پرافتخار جمهوري اسلامي و پرچم خدمت به نظام و مردم را به دوش بکشند و در حفظ و حراست از نظام گامهاي خوبي بردارند.

فرمانده سپاه آمل تعداد برنامه هاي پيشنهادي که در طول هفته بسيج بايد برگزار گردد را بدين شرح بيان نمود: تعداد 40 عنوان برنامه اصلي و 400 برنامه فرعي در نظر گرفته شده که 70 برنامه مسابقات ورزشي ـ 38 برنامه نشست بصيرتي ـ 110 برنامه ديدار با خانواده معظم شهداء ـ 43 برنامه ديدار با خانواده هاي جانبازان و ايثارگران ـ افتتاح پايگاه مقاومت بسيج 2 مورد ـ افتتاح مسکن محرومين 4 مورد ـ اجراي مسابقه ويژه دانش آموزان در بخش هوا فضا و هواپيماي اهداف پروازي ـ برگزاري نمايشگاه جنب سپاه و... را در دست اجرا داريم که اميدواريم با کمک ادارات شهرستان بتوانيم برنامه هاي خوبي در شأن نام و مقام بسيج برگزاري نماییم.

سرهنگ عسگري گفت: همه مسئولين ادارات و نهادهاي شهرستان بحث فضاسازي در سردب ادارات و ورودي ها را در نظر بگيرند و با نصب بنر و تمثال شهداء اقدام نمايند و در رابطه با برنامه هاي پيشنهادات جهت تهيه جدول زمانبندي هفته مبارک بسيج هرچه سريعتر برنامه ها را به روابط عمومي فرمانداري ارسال نمايند تا با جمع بندي برنامه ها بتوانيم همچون سنوات گذشته و حتي بهتر از آن برنامه ها را اجرا نماییم.