کمال آنلاین ، به گزارش اداره روابط عمومي شهرداري بابل،در جلسه بررسي و ساماندهي بازار روز بزرگ بابل كه با حضور سيد مجتبي حکيم شهردار بابل، اعضاي شوراي اسلامي شهر و معاونين و مديران در شهرداري برگزار شد.

در اين جلسه شهردار بابل با اشاره به اين مطلب كه بازارهاي عمومي شهر محل داد و ستد و پيشاني شهرها هستند، گفت: بازار بزرگ بابل اصلا وضعيت ظاهري مناسب ندارد.

سيد مجتبي حکيم ادامه داد؛ حتي وصول درآمدهاي ميلياردي كه براي شهرداري در سال متصور خواهد بود را نيز شهرداري پيگيري نكرده است.

به گفته شهردار بابل لازم است تا هر چه سريعتر دفتر مديريت شهرداري در آن مجموعه داير شود و سرويس بهداشتي آن براي رفاه مردم و بازاريان  فعال گردد.

در ادامه اين جلسه مهدي پورچالي با گلايه از وضعيت بازار روز بزرگ بابل كه حداقل سالانه ميتواند بالغ بر دو ميليارد تومان كسب در آمد براي شهرداري بابل داشته باشد  ولي سر و سامان ندارد.

مهدي پورچالي با يادآوري اين نكته كه بايد حافظ بيت المال باشيم، افزود: رها بودن بازار روز ، نقل و انتقالات مغازه ها و غرفه ها و .... بدون هماهنگي شهرداري يك معضل اساسي است و از شهردار محترم بخاطر پيگيري و اهتمام در اين موضوع تشكر مي نمايم.

در ادامه اين جلسه غفار آري عضو شوراي اسلامي شهر هدف شورا و شهرداري را  شكل گيري صحيح امور و انضباط مالي و افزايش درآمد شهرداري بيان کرد .

غفار آري از دغدغه شهردار و مهدي پورچالي در خصوص ساماندهي بازار بزرگ بابل تشكر كرد و افزود: بايد معاونت ها و شهرداران مناطق با دقت مضاعف علاوه بر افزايش كيفيت خدمات، از منابع مالي شهرداري حفظ و حراست نمايند.

وي همچنين در خاتمه تاكيد كرد: بايد بر بازارهاي هفتگي نيز نظارت بيشتري داشته باشيد.