سرهنگ نعمت اله آزادی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت 2 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت اله آزادی گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي در اقدامی اطلاعاتي، از فعالیت 2 باند تهيه و توزيع مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: پس از هماهنگی های قضائی ماموران تشکیل تیم های عملیاتی، اعضای باند را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ آزادی خاطر نشان كرد: ماموران در بازرسی از خودروهای متهمان 29 کيلو انواع مواد مخدر شامل 15 کیلوگرم تریاک و 14 کیلوگرم حشیش كه به شيوه ماهرانه اي در خودرو جاسازي شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: تمامی اعضای این باند افیونی، پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی شدند و موضوع در دست بررسی است.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل بابيان اينکه مواد مخدر يك عامل مهم برای به خطر افتادن بهداشت و سلامت جوامع بشري است، گفت: مواد مخدر ريشه اخلاق را در جامعه مي سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده ها و نگراني و ناامني شهروندان و در نتيجه تنزل امنيت انساني آنان مي شود.

وی در پایان، افزود: مقابله با پديده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری وتعامل همه آحاد جامعه با نیروی انتظامی است.