بیکاری در آمل بیداد می کند / پیگیری مشکلات شهرستان در جلسه ای با حضور رییس مجلس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در خطبه های نمازجمعه شهر آمل اظهارداشت: تقوا، پرهیزکاری و دوری از گناه بهترین عمل در پیشگاه حضرت حق است.

وی افزود: سعادتمندی و رضایت حضرت حق به واسطه تقوا فراهم می شود که باید این امر ارزنده و گرانقدر را در وجود خود قرار دهیم.

امام جمعه آمل ادامه داد: تقوا زمینه ساز عزت و سربلندی انسان می شود که در این ماه گرانقدر و ایام خجسته باید از حضرت حق بخواهیم ما را به تقوای الهی آراسته کند.

حجت الاسلام مرتضوی بیان داشت: غدیر یک جریان مستمر و همیشگی در تاریخ است که هیچ گاه به فراموشی سپرده نمی شود و باید قدر این روز بزرگ را بدانیم.

وی افزود: غدیر ریشه در قرآن و سنت دارد که باید به آن تن دهیم که زمینه عاقبت بخیری همه ما می شود و نگاه شیعه به غدیر عمومیت دارد.

امام جمعه آمل تصریح کرد: خدمت به مردم افتخاری ارزشمند و گرانقدر است که باید در این عرصه کوشا بوده و اهتمام شایسته ای داشته باشیم که برکات ارزنده ای دارد و باید قدر مردم را بدانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: روز پنج شنبه ریاست مجلس در آمل حضور داشتند که جلسه ای با ایشان به اتفاق فرماندار در راستای پیگیری مشکلات شهرستان داشتیم.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: دکتر لاریجانی علاقه به شهر و دیار خود دارند و وعده دادند پیگیر مشکلات و مسائل شهرستان شوند.

وی بیان داشت: بیشترین عزیزانی که به دفتر مراجعه می کنند بحث اشتغال جوانان است و بیکاری در آمل بیداد می کند.

امام جمعه آمل ادامه داد: مشکل عدیده شهر ما صنعت آمل است که از قدیم حرف برای گفتن داشته است اما ایام اخیر دچار مشکل شدند و اخراج کارگران در یکی از شرکتهای بزرگ داشتیم که جلسه ای با حضور مدیران استانی برگزار شد که باید تلاش شود مشکلات صنایع و کارخانجات فعال ما حل شود.

حجت الاسلام مرتضوی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی آمل دنبال رشته پزشکی بوده و کار خوبی است که می تواند آمل را از جهات درمانی و تخصصی نجات دهد و می توانیم به واسطه دانشگاه آزاد بحث درمانی خود را سرعت بخشیم که در این جلسه پیشنهاد شد و دکتر لاریجانی وعده دادند با جدیت پیگیر این قضیه شوند.

وی افزود: امروز وحدت و همدلی در میان مدیران شهرستان آمل است و نماینده خدومی داریم که پیگیر امور و دغدغه ها هستند و خدمت به مردم ارزشمند است.

امام جمعه آمل اظهارداشت: بحث جاده و سد هراز در جلسه با ریاست مجلس مطرح شد که تردد بسیاری در جاده هراز داریم که ضرورت دارد به بحث گردشگری توجه شود و ظرفیتهای خوبی در آمل رقم می خورد.

حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که پیگیر موضوعات جلسه با ریاست مجلس هستیم، گفت: اگر در بحث صنعت مقداری حمایت شود زمینه رفع بیکاری جوانان فراهم می گردد.