بازار ایران و ایتالیا نیازمند تحکیم روابط است / ضرورت تبادل همکاری با ایران

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، هیات اقتصادی ایتالیا امروز به سرپرستی چری شولی استاندار مارکه ایتالیا و معاون هماهنگي امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران، فرماندار ویژه آمل ، مجتمع گل و گیاه قلی زاده و شرکت گوشتی کاله آمل را از نزدیک مورد بازدید خود قرار دادند.


چری شولی استاندار مارکه ایتالیا در گفتگو با پایگاه خبری کمال نیوز با اشاره به بازدید از مجتمع گل و گیاه و شرکت کاله گوشتی آمل گفت: در این دیدارها فرصت خوبی بدست آمد که ضمن بازدید و گفتگو با سرمایه گذاران راه های همکاری را تبادل نظر کنیم.


وی ادامه داد: تمام بخش ها مورد علاقه ما است که بتوانیم در کشورمان اشتغال زایی کنیم و نباید این وقت را از دست بدهیم و باید فرصتی که در اختیار ما قرارداده شده بهترین استفاده را ببریم.


استاندار ناحیه مارکه ایتالیا اشاره کرد: باید بازارهای ایران و ایتالیا تحیکم شود و در این روابط در راه توسعه گام برداریم و فرصت خوبی را بدست آوردیم.


چری شولی ادامه داد: زمینه هایی که وجود دارد بیشتر همکاری های مشترک است که می تواند این روابط  را بیشتر کند.


وی گفت: هیئت ما متشکل از مدیران 43 شرکت تولیدی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری و تجاری می باشد و نگاه این شرکت ها بسوی آینده است و فرصت های را مشاهده کردیم در اختیار در ما قرار بدهند تا مسیرهای صحیح را طی کنیم.