پنجمین جشنواره پارک پاک در آمل برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، سروان رمضان رنجبر جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل در جلسه هماهنگی و پشتیبانی اجرای جشنواره تابستانی پارک پاک در فرمانداری آمل با اشاره به اینکه این جشنواره در سال گذشته با استقبال بسیار خوب مردم روبرو بوده است گفت: پنجمین جشنواره پارک پاک امسال از تاریخ 10 تیر تا پایان تابستان در پارک دهکده طلایی آمل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 4 سال این جشنواره در بزرگترین پارک مازندران در آمل برگزار شد افزود: مردم تشنه کارهای فرهنگی هستند و توانستیم با همت و همکاری تمام دستگاهها برنامه های خوبی را اجرا کنیم.

 جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره 5 رویکرد اجرای الگوی تفریحات سالم براساس آموزه های دینی، استفاده از فرصت ها برای مقابله با هرگونه آسیب های اجتماعی، مقابله با طلاق و اعتیاد و غنی سازی اوقات فراغت است.

 رنجبر تاکید کرد: در این جشنواره 11 غرفه و برنامه های فرهنگی، جنگ شادی، برپایی نماز جماعت، ایستگاه رادیو ، یادواره شهدا و شهدای مدافعان حرم، مسابقات ورزشی، محفل انسی با قرآن، اقتصاد مقاومتی و کارآفرینی و دیگر فعالیت ها اجرا خواهد شد.

 وی همچنین از  اجرای غرفه حجاب وعفاف، سومین یادواره شهدای جاوید الاثر، مشاوره دینی و خانواده ، مهد پارک ، جشنواره غذاهای محلی، ایستگاه محصولات فرهنگی، جنگ شادی، جشنواره بومی و محلی خبرداد.

وی با تاکید بر توجه به اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های پارک پاک، ادامه داد: باید منویات رهبر انقلاب اسلامی در هر برنامه و جلسه‌ای یادآوری شده تا در زمینه جامه عمل پوشاندن به آن قدم‌های بزرگی برداشته شود.

رنجبر با بیان اینکه برای اجرای اقتصاد مقاومتی و بیان اهداف آن در جامعه از کارشناسان مجرب و توانمند بهره گرفته می‌شود، افزود: برای ایجاد کارآفرینی در بین مردم و ترغیب آنها به ایجاد کارگاه‌های تولیدی کوچک امید داریم گام‌های مؤثری برداریم.

 جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل یادآورشد: درسال گذشته در هر شب شاهد حضور بیش از 2 هزار نفر بودیم که نشان از اعتماد مردم به برنامه های فرهنگی می باشد.

وی در پایان از مسئولین فرهنگی و دستگاههای اجرایی درخواست نمود تا سپاه آمل را در اجرای هرچه بهتر برنامه های پارک پاک یاری کنند.