کسب سه رتبه اول آمل در میان نیروی انتظامی شهرهای مازندران / موفقیت در کاهش جرایم و افزایش کشفیات

 

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل درگفتگو با کمال نیوز ، با اشاره به کسب سه رتبه اول در میان نیروی انتظامی شهرهای مازندران گفت: در سال 94 براساس ارزیابی صورت گرفته از سوی فرماندهی نیروی انتظامی مازندران این فرماندهی توانست با تلاش و پشتکار تمام عوامل در میان نیروهای انتظامی مازندران سه رتبه اول را کسب کند.

وی اشاره کرد: کسب رتبه اول در کارنامه یگانی عملکرد سالانه ، کسب رتبه اول در مسابقات قرآنی و کسب رتبه اول در دستگیری عاملان فروش مواد مخدر، خرده فروشان و معتادین را بدست آوردیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به آمار کشفیات در سال گذشته افزود: افزایش 95  درصدی کشف موادمخدر نسبت به سال گذشته ،افزایش 61  دستگیری خروه فروشان معتادین، افزایش50 درصدی دستگیری قاچاقچیان موادمخدر،  افزایش 50 درصدی متلاشی باندهای تبهکار صورت گرفته است.

سرهنگ گنجیان مقدم با تاکید بر اینکه دستگیری خرده فروشان و تابلودارها تا آخر سال در دستور کارنیروی انتظامی می باشد ادامه داد: برای ایجاد امنیت و پاکسازی خرده فروشان نیازمند به همکاری همه رسانه ها و مردم خوب هستیم که انتظار داریم با برقراری تماس با 110 ما را در این امر یاری کنند.

وی با اشاره به اینکه با دستگیری یک خرده فروش امنیت در شهر حاکم  می شود خاطرنشان کرد: متاسفانه امروز تمام گرفتاری جوانان که به دام اعتیاد گرفتار می شوند از خرده فروشان است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خصوص کسب رتبه اول قرآنی در مازندران اضافه کرد: با تلاش رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی آمل و همکاران پرتلاش و ساعی توانستیم در کنار فعالیت های محوله در مسابقات قرآنی ویژه استانی سرکار خانم ساره تیرزاده برنده جایزه ویژه خودرو و 10 نفر کمک هزینه سفربه کربلا را دریافت کنند.

سرهنگ گنجیان با تاکید براینکه امسال شهر آمل به عنوان شهر رمضانی است گفت: عوامل نیروی انتظامی در ماه مبارک رمضان در یک امر جهادی که توسط معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و شهرداری آمل در امرتبلیغات انجام دادند توانستیم در برخورد با روزه خواران نسبت به سال گذشته 100درصد افزایش را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه انجام پایش تصویری می تواند در برقراری امنیت وآسایش شهروندان دوچندان تاثیر گذار باشد تصریح کرد: شهرداری آمل و شورای شهر آمل قول دادند تا ظرف مدت 6 ماه پایش تصویری را به اتمام برسانند.

 گنجیان مقدم با قدردانی از همکاری شهرداری و شورای شهر با مجموعه نیروی انتظامی شهرستان بیان داشت: قطعا انجام چنین کارهایی هزینه نیست بلکه سرمایه است که همه ما را کمک می کند تا بتوانیم یک شهر با امنیت داشته باشیم و با جدیت با هنجارشکنان برخورد کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد: فرماندهی انتظامی آمل با رویکرد پلیس جامعه محور، مردمداری، قانون مداری و روزآمدی در ماموریت های خود و همچنین تعامل و مشارکت با اداره ها و سازمان های مردم نهاد، موفقیت های چشمگیری را در کاهش جرایم و افزایش کشفیات بدست آورده است.

سرهنگ گنجیان با بیان اینکه ما نسبت به مطالبات مردم در حوزه امنیتی بی‌ توجه نیستیم، خاطرنشان‌کرد: براساس گزارش‌ها و ارزیابی‌ هایی که از مردم به دست ما رسیده امروز امنیت شهرستان آمل ارتقای جدی داشته و احساس امنیت در سطح پارک‌ها و محل‌های تردد مردم محسوس است.

وی با بیان اینکه مامورین نیروی انتظامی در حقیقت مجاهدان فی سبیل الله هستند، گفت: ناجا پیش قراول امنیت در سطح کشور است و مقام معظم رهبری این نیرو را ویترین انقلاب اسلامی می‌ دانند.