دیدار شهردار و مدیران عامل سازمان های وابسته شهرداری آمل با امام جمعه شهرستان آمل +عکس

 
 
به گزارش کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل، حجت الاسلام  سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در دیدار با شهردار ومدیران عامل سازمان های وابسته شهرداری آمل که دردفتر امام جمعه صورت گرفت ضمن خیرمقدم و قبولی عبادات در این ماه گفت : پروژه بلوار بزرگ ولایت یکی از پروژه های مهم شهرداری بوده که قطعا آثار تاثیرگذار افتتاح آن درآینده بیشتر نمایان تر خواهد شد.
وی افزود : اینکه پروژه مهم شهری با کار کارشناسی مجموعه شهرداری وتیم تحت امرشهردار در اجرای یک پروژه شهری آن هم بلوار ولایت حتی یک شکایت مردمی درتملک ، بازگشایی واجرای مسیربلوار نداشته باشد، یک ارزش وستودنی است.
امام جمعه آمل با بیان اینکه شما مدیران شهرداری وسازمان های وابسته خدمتی را که برای عمران وآبادانی شهری برای شهروندان انجام می دهید، یک فریضه است وثواب دارد، اضافه کرد : هیچ ثوابی بالاتر ازاین وجود ندارد که به مردم شهرخدمت شود ومشکلات آن برطرف شود ، این کار شما مقدس است.
حجت الاسلام مرتضوی ادامه داد : شهرداری یعنی مردم و مردم هستند که شهرداری معنا پیدا می کند ، شهرداری به نسبت بیشتر از ادارات دیگر با مراجعه مردم روبرو است و به برکت حضور و همراهی و خدمت مجموعه خانواده بزرگ شهرداری به مردم هست که کار درشهرداری تقدس بخش دیده می شود و برکت پیدا می کند.
وی همچنین به سابقه کهن شهر آمل و اینکه دراجرای برخی پروژه ها درمناطق شهری باید نگاه میراثی و نیز خواسته های مردمی توجه جدی شود ، افزود : مجموعه قدیمی پل های 12چشمه و معلق هر یک برای مردم این شهر دارای ارزش و اعتبار است و نیاز است نسبت به حفظ و حراست از این مجموعه تلاش های بیشتری شود.
امام جمعه آمل با اشاره به اینکه نکته که امروز اجرای پروژه های مختلف شهری دارای هزینه های متفاوت است ونگاه های عمومی به پروژه ها نیز فرق می کند ، یادآورشد : متاسفانه عده ای غیرمنصفانه و بدور از دایره انصاف نقدهای غیرکارشناسی و تخریب گرایانه دارند و این موارد باعث می شود ، خستگی برتن شهردار ومدیران شهرداری بماند که درنهایت دود آن به چشم خود شهروندان خواهد رفت.
حجت الاسلام مرتضوی درپایان ارتباط وتعامل سازنده بین شورای اسلامی شهر وشهرداری را زمینه ساز توسعه شهری دانست وابرازامیداوری کرد: بنده هم این آمادگی را دارم که در میان ارتباط خوبی که از مجموعه عزیزان در شورای اسلامی شهر وشهرداری وجود دارد، در خدمت آنها برای خدمت به شهروندان عزیز آملی باشم.
احمد امیرسلیمانی شهردارآمل هم در این دیدار با بیان اینکه مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته همواره رهنموردهای امام جمعه و دلسوزان منصف شهری را سرلوحه کاری وبرنامه ای خود دارد، گفت: موضوعاتی که امام جمعه محترم دراین نشست به آن اشاره داشتند، سراسر امید ودلگرمی بوده ونقشه راهی برای مجموعه شهرداری ویکهزار و400 نیروی این مجموعه بزرگ شهری بوده است.
وی افزود : سال 95 با مشکلات زیاد مالی برای مجموعه شهرداری و همزمان کاهش ساخت و سازهای همراه بوده ، اما با این وضع، خوشبختانه با برنامه ریزی که درمدیریت شهرداری شده و اتحاد و همدلی که درعمل بین مجموعه شهرداری با اعضای محترم شورای اسلامی وجود دارد ، پروژه های شهری با حول و قوه الهی به خوبی درحال انجام است و شهرداری آمل بی اعتنا به بگومگوهای تخریبگرایانه از مسیرخدمت به شهروندان خارج نخواهد شد . 
شهردار آمل گفت : امروز مجموعه شهرداری به خود می بالد که پیش از اجرا و یا در زمان اجرای پروژه های شهری بدون معارض انجام می دهد که دراین زمینه شهرداری درچند سال اخیر با تملک بیش از500 خانه درمسیرپروژه ها حتی یک شکایت از شهروندان نداشته است که این یک افتخار برای این مجموعه است و اعلام می نمایم که شهرداری و سازمان های وابسته کاملا در جهت خدمتگزاری به مردم شریف آملی آمادگی کامل را دارد .