اهدای مدال طلای قهرمانان کشتی آملی به خانواده شهدای حرم +عکس

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، امیرحسین حسینی و پیمان حیدری کشتی گیران قهرمان جهان و آسیای آمل با حضور نماینده مردم آمل در مجلس، فرماندار ویژه آمل، فرمانده سپاه ناحیه آمل، رییس بسیج ورزشکاران مازندران ، اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مدیران، طلای خود را به خانواده های شهیدان رضا حاجی زاده و روح الله صحرایی از شهدای مدافع حرم اهدا کردند.

عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس گفت: امروز با وجود این که بعضی از کشورهای منطقه مانند ترکیه از اطلاعات دستگاه های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بهره می گیرند اما در ناامنی هستند.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی جزیره ثبات و امنیت است که باید قدردان این نعمت بزرگ و گرانقدر باشیم.

یوسفیان ملا افزود: احتمال بمب گذاری در پاریس وجود دارد اما در کشورمان چنین اموری وجود ندارد که بسیار ارزشمند و مهم است.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس با بیان این که امنیت ایران اسلامی به برکت خون های پاک شهدا است، گفت: اگر امنیتی داریم به برکت شهدای والامقامی است که جان های پاک خود را برای این نظام و انقلاب فدا کردند.

وی ادامه داد: شهدا سبب شدند تا ملت ایران اسلامی در آرامش و امنیت به سر می برند که ضرورت دارد این فرصت ها را قدر بدانیم که مدیون شهدا هستیم.

یوسفیان ملا تصریح کرد: می بینیم امروز پهلوانان می آیند و مدال خود را که با زحمت و تلاش فروانی به دست آوردند به خانواده های شهدای مدافع حرم می دهند که می دانند دارد چه حرکت بزرگی انجام می دهند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس اظهارداشت: تقدیم مدال به  خانواده شهدا درحقیقت قدردانی از امنیت در کشور و حرکت زیبا و ارزشمندی است.

وی ادامه داد: اگر پشتیبانی مردم ما در روزهای نخست جبهه و جنگ نبود شاید در چند هفته صدام به قلب ایران می رسید و این مردم همین پهلوانان هستند.

یوسفیان ملا تصریح کرد: نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی هرچه دارند متکی به مردم است و هیچ کشور دنیا با ما همکاری اطلاعاتی ندارد که کشورهای اطراف ما نیز در ناامنی هستند.

سرهنگ پاسدار حکمت داجلیری، فرمانده سپاه ناحیه آمل گفت: شهدای عزیزی که در اقصی نقاط جانشان را فدا کردند پهلوانانی هستند که بتوانند نقش آن ها را ایفا کنند  وراه و یاد شهدا را قدم بگیرند و حرکت کنند.

وی افزود: پهلوانان ما در مسیری حرکت کردند که به نام و یاد شهدا حرکت کردند و قهرمان شدند و امروز آمدند مدال خود را تقدیم خانواده های معظم شهدای حرم کنند.

فرمانده سپاه ناحیه آمل خاطرنشان کرد: شهدای مدافع حرم برای دفاع از حرم آل بیت به سوریه رفتند و جانشان را تقدیم کردند و امروز قهرمانان دیگر با مدال رنگارنگشان درعرصه ورزش دل رهبر و مردم را شاد کرده و امروز حرکت دیگری انجام دادند و با تقدیم مدال به خانواده شهید ان دل آنها را شاد کردند.

معاون استاندارمازندران وفرماندار شهرستان آمل نیز دراین مراسم ، اقدام قهرمانان آملی را درس بزرگ پهلوانی در سالهای جوانی ودوران قهرمانی یاد کرد وگفت: این دو کشتی گیرافتخارآفرین آملی، مدال های پهلوانی خود را به پهلوانی دیگری که در عرصه ایثاروشهادت برای ایران اسلامی جاودانه شدند، اهداء کردند.

احمدمنفرد افزود: اقدام این دو کشتی گیرجوان آملی بسیار بزرگ وارزشمند است و سیره ای را این دوقهرمان بنانهادند که درس آموز است.

وی به این دوپهلوان نیز گفت: عمرورزشی وقهرمانی هرچند کوتاه است، اما عمر ومنش پهلوانی ماندگار وعزت آفرین خواهد بود.

دو کشتی گیرمدال آور آملی که این هفته درمسابقات قهرمانی کشتی ساحلی جهان ونیز قهرمانی آسیا موفق به کسب نشان های طلا شدند،

سید جواد حسینیان مسؤول بسیج ورزشکاران مازندران با ارج نهادن به حرکت زیبا  خداپسندانه قهرمانان آملی در اهدای مدال طلا به خانواده های معظم شهدای مدافع حرم گفت: دو تن از قهرمانان عزیز به نیت شهدای بزرگوار مدال خود را تقدیم خانواده های معظم شهدا کردند و شهدا در سنگر دیگر در دفاع از حریم ولایت رفتند و از جان خودشان گذشتند و امنیت وافتخار را برایمان به ارمغان آوردند.

وی افزود: قهرمانان و پهلوانان عزیزمان درسنگر دیگر و با نام و یاد شهدا پرچم نظام مقدس جهوری اسلامی ایران را به اهتزاز درآوردند و این پیام را به شهدای عزیز دادند که راهشان را ادامه خواهیم داد و امروز هم جهت تجدید عهد با خانواده های شهدا مدال رنگارنگ خود را تقدیم این خانواده های عزیز کردند.

امیر حسین حسینی دارنده مدال طلای کشتی جوانان آسیا در دادن طلای خود به خانواده شهید رضا حاجی زاده گفت:  قبل از مسابقا ت آسیایی عکس آقا رضا عزیز را در سطح شهر می دیدم گریه کردم و قول دادم تحت هر شرایطی شد به مسابقات اعزام شوم و مدال طلا بگیریم  و دل خانواده شهید را شاد کنم.

وی افزود:  خدا کمک کرد و این توفیق را داد که در حین مسابقات به واسطه سرما خوردگی 40 درجه تب داشتم و مریض شدم لحظه به لحظه به یاد شهید حاجی زاده بودم و این مدال را با تمام وجودم به پدر و خانواده شهید تقدیم می کنم تا لحظه ای دلشان راشاد کنم.

پیمان حیدری  قمرمان کشتی جهان در دادن مدال طلا به خانواده شهید روح الله صحرایی گفت: مدال خود را به خانواده شهید تقدیم می کنم که روح شهید و دل خانواده شهید صحرایی را شاد کنم.