روایت نماینده آمل از درگیری مجلس در برنامه تلویزیونی حالا خورشید

 

کمال نیوز: عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در برنامه تلویزیونی حالا خورشید درباره درگیری با معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: این موضوع اتفاق قابل قبولی نیست ولی باید توجه شود مشکل کشور ما این است که مسائل زود سیاسی می‌شود و اگر در قضاوت سیاست وارد شود عدالت از بین می رود.

وی ادامه داد: این اتفاق در حضور 330 نفر رخ داد و در کوچه و خیابان اتفاق رخ داده نداده است، همه چیز برای همه مشخص است.

یوسفیان ملا تاکید کرد: شما به فیلم ها و تصاویر نگاه کنید متوجه می شوید که آقا معاون وزیر خودشان پیراهنشان را پاره کردند و من اصلا در فیلم نیستم.

وی با طرح این سوال که آیا روش ایشان صحیح است، گفت: خود ایشان پیراهنشان را پاره کردند و این موضوع مشخص است و من در صحنه درگیری حضور ندارم.

یوسفیان ملا تاکید کرد: تقاضای بنده از معاون وزیر جهاد کشاورزی نامعقول و شخصی نبوده است و 50 نماینده این تقاضا را داشته اند. بنده در 3 دوره ای که در مجلس بوده ام تا کنون درخواست دریافت وام شخصی و یا رانت نداشته ام.

نماینده مردم آمل درباره تقاضا از معاون وزیرجهاد کشاورزی برای احداث فرودگاه گفت: بحث زمین فرودگاه مطرح بوده است اما ایشان تنها یک رابط هستند، اسناد دستور وزیر موجود است و ایشاد نمی تواند با این طرح مخالفت یا موافقت کند.

یوسفیان ملا همچنین درباره این موضوع که درگیری به دلیل درخواست برای برکناری یک مقام استانی صورت گرفته است گفت: به رسول الله قسم چنین چیزی نیست.نامه نیوز