تروریسم ابزار نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، علی قاسمی شهردار دابودشت درمراسم گرامیداشت رحلت حضرت امام وقیام 15 خرداد درمصلی نمازجمعه شهردابودشت دراجتماع مردم گفت: حضرت امام خمینی (ره)با تولید قدرت سوم با محوریت اسلام و نظریه ولایت فقیه در حکومت پایان انحصارگرایی و سلطه پذیری را در دنیای دو قطبی دوران جنگ سرد اعلام کرد.

وی با بیان اینکه مشکل نظام سلطه با اصل انقلاب اسلامی و اندیشه های امام راه حل است افزود: نظام سلطه انقلاب اسلامی را مشکل و مانع جدی تکمیل سلطه بر ملت ها و طرح نفوذ در خاورمیانه می داند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تقسیم بندی نظام کنونی به سلطه گر و سلطه پذیر مخالف است و ایستادگی می کند وتروریسم ابزار نظام سلطه علیه انقلاب اسلامی است.

شهردار دابودشت تاکید کرد: محبوبیت زدایی و اعتبارزدایی از امام راه حل در گزارش بی بی سی از اهداف نظام سلطه است.

قاسمی یادآورشد: نظام سلطه از امام ,اندیشه های امام,نهادهای انقلابی و سپاه انقلاب اسلامی و ولایت که سد محکمی در برابر تحقق نظام جهانی به سلطه گر و سلطه پذیر است,عصبانی و خشمگین است.

وی عنوان داشت: ساده انگارانه است تصور شود مشکل امریکا با ایران صرفا بر سر مسایل انرژی هسته ای و برنامه موشکی است,مشکل اصلی امریکا با انقلاب اسلامی به دلیل جهاد کبیر و عدم تبعیت از ان است.

وی تصریح کرد: به اذعان اوباما و جان کری ایران به تعهدات خود در برجام عمل کرد,اما باز شروط می گذارند,و می گویند ایران برای استفاده فضای پس از برجام و دلار در مبادلات بانکی و بازار مالی امریکا باید اقدامات دیگری برای اعتماد سازی انجام دهد.

شهردار دابودشت خاطرنشان کرد: از جمله در خواستهای امریکا سپردن امور منطقه از جمله در سوریه و عراق که تحولات این کشور ها به امنیت ایران ارتباط دارد به خود امریکا است و اینکه نیروی قدس به داخل مرزهای ایران برگردد,در مسایل منطقه سلطه امریکا را بپذیرد,به حمایت محور مقاوت پایان دهد,و…

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب خلف صالح و جانشین بر حق امام راه حل است گفت: انقلاب اسلامی پس از ۳۷سال با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری با محوریت اسلام و اندیشه های امام رهبری و هدایت می شود.

قاسمی اظهارداشت: اندیشه انقلابی و عدم تبعیت از نظام سلطه و وحدت و همدلی در داخل و تبعیت از ولایت نظام سلطه را در دست یابی به اهداف علیه انقلاب اسلامی همانند گذشته نا کام می گذارد.