انتقاد امام جمعه دابو و دشت سر از گسترش ناهنجاری در جشن های نیمه شعبان و نابسامانی های وضعیت شهرستان آمل

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر دلنوشته ای نسبت به گسترش ناهنجاری در جشن های نیمه شعبان و نابسامانی های وضعیت شهرستان آمل به دفتر این پایگاه خبری ارسال کردند که متن کامل آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
آقا و مولای من سلام سلامی به بلندای تابش خورشید در تمام کهکشانها و سلامی به نورانیت آن که نه تبعیضی هست و ضعفی در آن
آقای  و مولای ما چند سال گذشته قائدمان امام خامنه ای سخنانی را ایراد فرموده اند که نه شعار بوده بلکه باور قلبی مان بوده و این نائب مظلومتان همچنان علمدار نظام اسلامی است و سکاندار نظام اسلامی تا به فضل خدا و عنایت حضرتتان بیرق اسلام از دست علمدار نظام مان به دست مبارکتان تقدیم گردد.


 در انتظار تحقق وعده الهی برای آمدنت گر چند نتوانسته ایم کاری بکنیم وقتی امسال روبرو شدیم با شهرهای مان و مواجه شدیم با بی روح بودن آن و عدم آذین بندی آن قلب هر عاشقی گرفته و دلنگران گشته است و قطعا برای مان محقق و مسلم شد هنوز آن آمادگی لازم وجود نذار و هنوز مهدی فاطمه عج در اوج غربت و مظلومیت اند و بعضی از مسئولین فرمودند و فقط حرف بود و شعار و نه عمل شما بر ما ببخش !


آقای من شهرستان ولایت مدار آمل نیز مثل همه شهرستان ها در اوج مظلومیت این باره به استقبال نیمه شعبان رفته است و سطح شهر پر شده بود به بنر سخنرانی چند سخنران بنام و شخصیت های ارزشمند و بعضا چند کوچه پس کوچه از سوی مردم معتقد ریسه های هم آویز شده بود ولی دریغ از قدم مسئولین فرهنگی و مرتبط در این امر مهم !


مولای مظلومم طلب بخشش میکنم که برای مسائل ناچیز میلیون ها هزینه می کنند و برای شما چه عرض بکنم پس کو غیرت دینی و اعتقادی ما نمی دانم چرا هر کسی ساز خودش را می زند و کار خودش را می کند و چرا همدل و همزبان نیستیم و چراهای دیگر باز هم اعتذار مولای من !


وقتی به اصل برگزاری جشن در سطح شهر رسیدیم دیدیم بعضا می زدند و می رقصیدند و می گفتند سلامتی حضرتش صلوات آقا ببخشید ما را که حقیقت واقع عرضه کاری را نداشته ام و نتوانسته ام انجام بدهم نه آمر به معروف و نه ناهی از منکر و حتی برای شما هم نتوانسته ام شما که عالم در حول محور شما متنعم هستند و از گستردگی عدالت تان بهره مند می باشند برای برگزاری جشن میلادتان نتوانسته ام کاری بکنم چون هر کسی ساز خودش را می زند وقتی هیاهوهای محیط مان را می بینم و این گناهان را با خودمان باید گفت پس چرا از اقایمان گله مندیم و میگوئیم چرا نمیایی چرا بیاید ما چه کرده ایم بیاید اقایمان بر ما ببخش و طلب عذر می کنم .


مولای مظلومم اون هم مسائل مرتبط با شما که متاسفانه این رو هم داریم سیاسی می کنیم و سیاسی برخورد می کنیم و می گوئیم بگذاریم مردم آزاد باشند حال مختلط و بزن و برقص باشد یا با آلات لهو و لعب تا چه بسا به نائبتان امام خامنه ای عزیزمان که سید حسن نصرالله دبیرکل معزز و مقتدر حزب الله لبنان بیش از پیش معرفت و شناخت کامل به قائد و مرشد و راهنمایمان دارد و ما از قافله عقب هستیم و باز هم طلب اعتذار مولای من !


سید و مولای ما امام زمان عج همچنان طلب عفو و بخشش می کنم و عرق شرم تمام وجودم را گرفته که نمی توانیم حافظ و ناصر دینت باشیم و نتوانسته ایم برای آمدنت کاری انجام بدهیم و هر چه هست گناه گناه گناه اون از محالس عروسی هایمان که بوی تعفن اختلاط و طعم ظلمت بار من و تن و لخت و عور و گناه و فحشا و شراب و .... نگویم بهتر است چون می گویند بگذارید آزاد باشند ما مگر وکیل و وصی مردم ایم پس دین مبین اسلام چی نمی دانم !


آقا و مولای مظلومم بنده رو ببخش مثل اینکه تاریخ تکرار یک سری مصائبی است که تمام شدنی ندارد و صاحبان تاریخ هم گاها به دنبال بقاء خود برای ماندگاری خود چه عرض کنم و یا برای آمدن دوباره در عرصه سیاست و آوردن رای مجدد از همه اینها می گذرند و می گویند بگذارید آزاد باشند . آزادی تا چه حد و اندازه ای ؟  و کو !  کو غیرت دینی ما که به ان قسم خورده ایم در کسب مسندها تا از آن صیانت بکنیم  باز ببخش آقای مظلومم  !


مولای من وقتی به قرآن مراجعت می کنیم می بینیم وعده صادق الهی را و وعده حضورتان برای حمایت از مستضعفان عالم و مبارزه با استکبار جهانی و در انتظار قدمت کشکول گدایی را بر دستان خود داریم و با بی بضاعتی خود دعا می کنیم ببخش بر ما اگر پولی نداشته ایم هزینه نماییم و متاسفانه بودجه های فرهنگی جان هم که خرج چه می شود بماند !  اینکه سال دیگر سال دیگر کی بیاد یا نیاید و هزینه تبلیغاتی می شود یا نه بماند !  القصه نمیدانم ولی ما را ببخش که نه کاری برای شما کرده ام و نه برای فقرای جامعه که موجب فقر و فحشا می گردد.


مولای من با مراجعت به دین اخلاق مداری را جزء لاینفک دستورات دین یافته ایم و دیده ایم بیانات نورانی امیر بیان حضرت علی علیه السلام را در کتاب قیم و گرانسنج نهج البلاغه که به کار گزاران دستورات مدیریتی خدمتی می دهد و ما از آن فقط در جلسات شورای اداری توسط مجریان قرائت می شود و در مرحله عمل می بینیم توصیه هست و انتصاب و انتخاب ! حال اهل فن هست یا نه بماند آیا تفکر انقلابی گری دارد سا نه بماند و علمش را و ..... !  بماند نه

مثل اینکه قرار نیست اقدام باشد و عمل چون از یک طرف جوانان تحصیل کرده مان را داریم بسیار توانمند و مستعد که با تجربه کاری گاها در بیرون شهرستان ها مشغول خدمتند و گاها بیکار و در سطوح غیر مرتبط به علم اشتغال دارند و در مقابل پنجاه شصت درصد مهمان مدیریتی داریم از شهرستان های دیگر و هر روز میگویند مدیری از فلان شهرستان معارفه گردید گر چند که ما مهمان نوازیم و در خدمتیم ولی دلمان برای جوان عاشق و دلسوز و شیفته تان می سوزد ولی به کی باید گفت و جز با شما درد دل کرد چون مردم این شهر و ..... امیدشان به شما آقای مهربان است و شعله امیدمان در دل زنگار گرفته و به فراموشی سپرده مان سو سو می کند ولی باز آقای خوبی ها ببخش که باز موجب ناراحتی ات می شویم !


قصه های پر غصه مان زیاد هست و مجال گفتن کم ولی امید جانان باز بابت دیروز اگر موجبات رنجاندنتان را به وجود آورده ایم طلب عفو و بخشش می کنم چه کنم تو بزرگی و عفو با بزرگان هست ولی مولای مهربانم منتظر قدومتان هستیم تا با دست یداللهی خود بیرق عشق و ایثار و شهامت و شجاعت و استواری را از دست نائب تان امام خامنه ای عزیز بگیری و جهان را با نور هدایتگری تان منور فرمائید.