دوقطبی کردن جامعه با محوریت برجام رویکرد جدید آمریکا است

 

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز، حجت الاسلام یداله غلامی، نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران در نشست سیاسی که در سپاه ناحیه آمل برگزار شد، اظهار داشت: آمریکا هزاران اتاق فکر دارد که محصول این تفکرات در یک نقطه تصمیم گیری می شود و هر رییس جمهوری بیاید فرقی نمی کند که سیستم در این کشور حکومت دارد.

وی ادامه داد: کارشناسان غربی باور دارند خاورمیانه قلب جهان است که در دست ایران اسلامی قرار دارد و باید این را بگیریم و نفوذ ایران را در منطقه قطع کنیم.

حجت الاسلام غلامی خاطرنشان کرد: آمریکا مشکل پیدا کرده است و باید از این وضعیت استفاده داشته باشیم نه این که آمریکا را در رفع مشکلات کمک کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران با بیان این که دوقطبی کردن جامعه با محوریت برجام رویکرد جدید آمریکا است، تصریح کرد: آن ها تلاش دارند تا همه چیز را به خصوص در مجلس آینده به برجام ربط دهند.

وی اظهار داشت: اختلاف ها عامل جنگ است که اگر امام زمان(عج) بیاید صلح، آشتی و امنیت در سراسر جهان محقق شده و ظلمی صورت نمی گیرد.

حجت الاسلام غلامی با بیان این که وقتی امام زمان(عج) می آید تکامل عقلی و علمی حاصل می شود، گفت: برقراری عدالت کامل با ظهور امام زمان(عج) صورت می گیرد که این امام همام به علم امامت خود قضاوت می کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران ادامه داد: انسان منتظر تکالیفی دارد که باید برای فرج امام زمان(عج) آمادگی داشته و معرفت نسبت به حق ایشان پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد به صورت قلبی امام زمان(عج) را دوست داشته باشیم و زمینه گسترش فرهنگ مهدویت را فراهم کرده و برای آشنایی بیشتر نسل جوان جامعه با این فرهنگ تلاش کنیم.

حجت الاسلام غلامی افزود: امروز باید اطاعت از مقام معظم رهبری به عنوان نایب امام زمان(عج) داشته باشیم و شرایط را برای ظهور حضرت فراهم کنیم.