همایش تاثیر تبلیغ در عرصه اقتصاد مقاومتی و تبیین اقدام و عمل در دابودشت برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، در آستانه ماه مبارک رمضان، همایش تاثیر تبلیغ در عرصه اقتصاد مقاومتی و تبیین اقدام و عمل با حضور امام جمعه دابو و دشت سر، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، رییس دفتر حضرت آیت الله جوادی در آمل، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل، بخشدار دابودشت، دهیاران، شوراهای اسلامی و هیات امنای مساجد بخش های دابو و دشت سر در مصلی دابودشت برگزار شد.

حجت الاسلام اسماعیل رمضانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل در این مراسم با بیان این که انسان از رهگذر دنیا می تواند به آخرت برسد که باید حیات طیبه را فراهم کنیم، گفت: حقیقت انسانی به غذای روحی نیاز دارد که باید ایمان و تقوای خود را به نحوی شایسته گسترش دهیم.

رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل افزود: ماه رمضان بهترین فرصت است که در راستای تقویت معرفت دینی گام برداریم که ضرورت دارد از روحانیان و مبلغان دینی استفاده شایسته ای داشته باشیم.

حجت الاسلام رمضانی خاطرنشان کرد: ائمه جماعات محور وحدت و اجتماع در مساجد هستند که باید برنامه ریزی شایسته ای را برای حضور روحانیان در مساجد  داشته باشیم تا ماه رمضان را به نحو پرشوری آباد کنیم.

 حجت الاسلام حسن محمودی، رییس دفتر آیت الله جوادی در آمل اظهارداشت: معرفت با ارزش ترین گوهری است که در خزانه پروردگار وجود دارد و انسان صاحب معرفت به مقام والا و ارزنده ای دست پیدا می کند.

وی با بیان این که اهل بیت معصومین(ع) رسالت هدایت را برعهده داشتند که راه هدایت هیچ زمانی بسته نیست، افزود: آیت الله جوادی آملی دارای شخصیت جهانی هستند و تنها برای این شهر و کشور نبوده بلکه حقیقی است که عالم ایشان را به عنوان سرمایه جهان تشیع می داند.

رییس دفتر آیت الله جوادی در آمل تصریح کرد: آثار آیت الله جوادی آملی متین و دقیق است که تمام ابعاد زندگی انسان را برمی گیرد و هدایت گر آحاد جامعه در مسیر سعادت و تعالی است که این بزرگواران سبب رشد و تعالی ایمان در جامعه می شوند.

حجت الاسلام محمودی اظهارداشت: دفتر آیت الله جوادی آملی در استان مازندران به مرکزیت آمل افتتاح شده است که از عموم مردم جهت حضور در این مکان استقبال می شود.

احمد منفرد، فرماندار ویژه آمل نیز با بیان این که در آستانه میلاد عزیزی هستیم که برای ما عید بزرگی است، گفت: انتظار فرج انتظار قدرت اسلام است که این سخن امام راحل تکلیف را بر منتظران روشن می کند.

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: ما نباید دست روی دست بگذاریم که انتظار قدرت آفرین است و این اصل در بسیاری از ادیان و مذاهل وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: صرف داشتن اعتقاد به اصل انتظار کفایت نمی کند و مقدماتی لازم دارد که باید در راستای انجام آن گام های های شایسته ای برداریم.

منفرد با بیان این که منتظر بودن این را می خواهد تا اقداماتی صورت گرفته و شرایط را مهیا کنیم، گفت: در این عرصه کوتاهی می شود که انتظاراتی داریم و باید برآورده شود که هیچ آثاری از علائم انتظار در سطح شهرستان نمی بینیم.

وی ادامه داد: باید شرایط برای برگزاری باشکوه جشن های نیمه شعبان فراهم شود که مدیران از این فرصت کوتاه باقی مانده استفاده درست و شایسته ای داشته باشند.

منفرد اظهارداشت: تکلیفی را برعهده گرفتیم باید در راستای انجام درست وظایف کوشا بوده و با مردم و برای مردم باشیم که مدیران باید اهل جمعه و جماعات باشند.