افتتاح بزرگترین رویداد حفظ قرآن کریم کشور در شهرستان آمل +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، افتتاحییه مرحله پنجم طرح تربیت حافظان قرآن کریم به همراه تجلیل از مربیان و برترین های دوره چهارم و تقدیر از مدیریت محترم مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت با حضور پرشور بیش از دوهزار نفر از مشتاقان عرصه فرهنگ قرآنی در جوار آستان مقدس امام زاده ابراهبم(ع) برگزار شد.

مراسم با قرائت قرآن کریم و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز گردیده و با برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و هنری ادامه یافت و بعد حجت الاسلام والمسلمین رسول علیخانی ریاست  اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل، ضمن ارائه گزارش عملکرد مرحله چهارم طرح تربیت حافظان قرآن کریم با بیان اینکه تعداد 1900نفر در 27پایگاه و با حضور 19مربی که در طی شش ماه مشغول به فعالیت بودند، موفق به تربیت حافظانی در رشته های جزء30، 5جزء و... شدند و در ادامه ایشان با توضیح اینکه یکی از فعالیت های اداره اوقاف، انجام فعالیت های قرآنی است؛ در مورد سایر برنامه های فرهنگی اداره اوقاف در تابستان 95 مطالبی راعنوان داشتند.

و در پایان از زحمات ارزنده جناب آقای مهندس رحیم بابکی به عنوان یکی از نیروهای فعال جهادی در عرصه فرهنگ قرآنی تقدیر بعمل آمد و این مراسم با تقدیر از کلیه ی مربیان این طرح و همچنین 40نفر از مربیان برتر قرآنی به پایان رسید.