فرهنگ سازی حمایت از فعالان واحدهای تولیدی ضرورت دارد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز، علی امینی، مدیرعامل شرکت قند کاترین آمل در نشست اعضای شورای تامین آمل با مدیران واحدهای صنعتی که در شهرک صنعتی امام زاده عبداله(ع) آمل برگزار شد اظهارداشت: با یک اجماع دسته جمعی در سطح شهر بخش اعظمی از واحدهای تولیدی قابل حل است.

وی تصریح کرد: ما کارفرمایان و سرمایه گذاران در روزمرگی قرار گرفتیم و نباید همیشه از مشکلات موجود بگوییم که ضرورت دارد برای ارتقای فعالیت های خود تلاش کنیم.

امینی افزود: نیاز است فرهنگ سازی لازم صورت گیرد تا مفهوم کارفرما در جامعه تبیین شود تا فرزندان ما تمایل داشته باشند این راه ارزشمند را ادامه دهند.

مدیرعامل شرکت قند کاترین آمل خاطرنشان کرد: آمل یک شهر خاص است و بزرگان و پیشکسوتانی دارد که شایسته تقدیر و تشکر هستند و امثال سلیمانی ها در شرکت کاله را داریم که باید از این عزیزان تقدیر کنیم که این کار در شهرهای دیگر دارد صورت می گیرد.

وی ادامه داد: فرهنگ سازی حمایت از فعالان واحدهای تولیدی ضرورت دارد که باید معرفی شوند که در آینده ما اثرگذاری بسیاری دارند.

امینی خاطرنشان کرد: بعضی از بزرگان و فعالان واحدهای تولیدی به دنبال مسائل مادیات نیستند که باید از این عزیزان تقدیر و تشکر معنوی داشته باشیم و این چیزی نیست که بخواهیم از مجلس مصوبه آن را بگیریم و می توانیم در سطح شهرستان این کارها را انجام دهیم.