نمایشگاه منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی روجا در آمل برگزار می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ،سید جعفر رسولی، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل در جلسه کمیته پشتیبانی نمایشگاه مد و لباس آمل از برگزاری نمایشگاه منطقه ای مد و لباس ایرانی اسلامی روجا در آمل خبرداد و تصریح کرد: این نمایشگاه برای اولین بار در مازندران برگزار می شود که ضرورت دارد اهتمام شایسته ای در مسیر اجرای آن وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: نیاز است مدیریت اجرایی جشنواره مشخص شود تا با برنامه ریزی برای اجرای خوب آن گام برداریم.

رسولی افزود: باید بررسی های لازم نسبت به برگزاری نمایشگاه صورت گیرد که تحقق آن نیازمند همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و اصناف است.

معاون فرمانداری ویژه آمل خاطرنشان کرد: باید مد و لباس ایرانی اسلامی در جامعه ترویج شود تا نیازهای مردم در امر پوشاک به این امر سوق داده شود.

زینب سلطانی، رییس امور بانوان و خانواده فرمانداری ویژه آمل افزود: این نمایشگاه با هدف ترویج فرهنگ حجاب و عفاف برای اولین بار دارد صورت می گیرد که نمایش زنان توانمند را داریم.

وی با بیان این که 3 استان که بیشترین تنوع لباس های بومی دارند در نمایشگاه حضور پیدا می کنند تصریح کرد: آموزش دوخت چادر و مقنعه ساده به صورت رایگان صورت می گیرد.

سلطانی از فعالیت 150 غرفه در نمایشگاه خبرداد و افزود: جشنواره عکس، خطاطی، نقاشی و شعر با موضوع عفاف و حجاب نیز از جمله برنامه های ما برای این نمایشگاه است که ارائه محصولات فرهنگی انجام می شود.