مراسم تودیع و معارفه مدیر امور توزیع نیروی برق شهرستان آمل برگزار شد +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ؛ با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت توزیع برق مازندران، فرماندار ویژه آمل، مسئولین و کارکنان اداره برق آمل، مراسم تودیع و معارفه مدیر امور توزیع نیروی برق شهرستان آمل برگزار شد.

مهندس قاسم شهابی مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به اینکه درسال 95 میثاق نامه ای را همه مدیران توزیع برق مازندران امضا کردند گفت: کلید موفقیت ها همدلی، همراهی، تعهد، دلسوزی، از خودگذشتگی، تعلق سازمانی، دوری از تفرقه و تلاش برای رضایت بیشتر خالق و مخلوق می باشد.

وی با اشاره به اینکه مدیرجدید برق آمل از فرزندان شهدا می باشد افزود: تمام فرزندان شهدا الگویی برای دیگران هستند تا در مقابل پدرانشان شرمنده نباشند.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران اهداف اصلی و کلان این شرکت در سال 95 را تشریح و افزود: کارکنان این شرکت با تکیه بر الطاف الهی و عنایت ویژه به شعار سال 95 مصمم هستند تا براساس منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت کریمه تدبیر و امید 14 هدف اصلی و کلان را به اجرا درآورند.

شهابی خدمت شبانه روزی و بی منت به مردم شریف استان، تلاش مضاعف برای رشد و بالندگی و سرافرازی شرکت و تسریع در کار و تکریم ارباب رجوع را از باورهای قلبی مدیران ارشد این شرکت دانست.

وی با تاکید براینکه شرکت توزیع برق یک شرکت خدماتی و فنی است بیان داشت: ما به دنبال کارکردن هستیم و هر کسی کارکند ما به آن افتخارمی کنیم و نباید کارهای سیاسی در کاراجرایی دخالت داشته باشد.

مدیرعامل توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد  مردم مازندران درتابستان ازما برق می خواهند و باید تمام تهمیداتی را بیندیشم تا مردم در فصل تابستان امسال خاموشی نداشته باشند.

شهابی با بیان اینکه شهرستان آمل یک شهرستان ویژه می باشد ادامه داد: با پیش بینی انجام شده امسال رینگ 70 درصدی را به آمل تخصیص دادیم و پست برق بابکان هم تقویت خواهد شد و اگر این اقدامات صورت نگیرد قطعا تابستان امسال در آمل مشکل برق خواهیم داشت.

وی ضمن قدردانی از توجهات نماینده مردم آمل در مجلس نسبت به تامین اعتبارات برای رفع مشکلات برق شهرستان اظهارداشت: مجموعه  توانمند، متخصص و متعهد این شرکت در سالی که گذشت توانسته است با ایمان راسخ و اراده قوی و تلاش شبانه روزی گامهای موثر و مفیدی در راستای خدمت صادقانه به ملت فهیم استان بردارد.

احمد منفرد فرماندار ویژه آمل با قدردانی از تلاش و زحمات مدیر سابق توزیع برق آمل با بیان اینکه 47 درصد صنعت مازندران در آمل مستقر می باشد گفت: شهرستان آمل در برق دچارمشکلات عدیده می باشد.

منفرد خاطرنشان کرد: برنامه جامعی در خصوص رفع مشکلات برق شهرستان آمل را تدوین و بزودی اجرایی خواهیم کرد تا شاهد بهبود وضعیت باشیم.

 وی با بیان اینکه در ورودی و شبکه برق دچارمشکل هستیم یادآورشد: متاسفانه نیمی ازصنعت در شهرک های صنعتی تعطیل و یا بدون ظرفیت کامل مشغول فعالیت هستند و با توجه به پیش بینی دولت در95 برای رشد اقتصاد 40 درصد محقق شود که درصنایع شاهد تحول خواهیم بود و نیاز به برق نسبت به سال گذشته بیشترخواهد بود.

فرماندار ویژه آمل تاکید کرد: خواستار توجه بیشتر به شهرستان آمل با توجه به اینکه بیشترین مشترکین برق مازندران در آمل می باشد هستیم که امید داریم نگاه ویژه ای به این شهرستان صورت گیرد.

 در پایان ضمن قدردانی از تلاش و زحمات مدیر سابق، مهندس محمد مهدی گراییلی افرا به سمت مدیر جدید امور توزیع برق شهرستان آمل معرفی شد.