جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی از حاشیه پل های تاریخی آمل +عکس

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری آمل ،احمد امیرسلیمانی شهردار با بیان اینکه ، برابر دستور قضایی شعبه 6 دادگاه حقوقی آمل بیلبوردهای تبلیغاتی از حاشیه پل های تاریخی آمل جمع آوری شد گفت : متاسفانه برابر قرارداد منعقده در تاریخ 27/10/88 شهرداری و شرکت تبلیغاتی نسرین آمل در خصوص موضوع اجرای سند پلاست و رنگ آمیزی پل های آمل این شرکت به جای آن از فضاهای  تبلیغاتی جداره دیوارها و حد فاصل پل ها بهره برداری نماید که متاسفانه شرکت تبلیغاتی نسرین اقدام به نصب بیلبوردهای تبلیغاتی بر روی پل های تاریخی آمل نمود که با شکایت این شهرداری موضوع در دادگاه قضائی مطرح شد. و پس از چند سال کش و قوس در نهایت خوشبختانه شعبه 6 دادگاه حقوقی آمل رای بر برچیدن سازه های تبلیغاتی روی پل های تاریخی آمل را صادر کرد . 

وی افزود : با صدور این رای ، جهت جمع آوری بیلبوردهای تبلیغاتی غیرمجاز از پل های تاریخی دوازده چشمه و پل معلق علیرغم مهلت 72 ساعت شهرداری آمل به شرکت تبلیغاتی نسرین ، این شرکت اعتنایی ننموده و حتی در زمان برچیدن تابلوها در برابر رای صادره مقاومت نمودند . 
شهردار آمل تصریح کرد : اکیپی با سرپرستی معاونت خدمات شهری شهرداری آمل و همراهی مسئولین و مدیرعامل سازمان آرامستان  و واحدهای اجرائیات ، حفاری و امانی  و با مساعدت و همکاری ویژه فرماندهی انتظامی شهرستان آمل و رئیس پلیس راهور نسبت به جمع آوری تابلوهای فوق اقدامات لازم را بعمل آوردند . 
احمد امیرسلیمانی از همراهی اعضای شورای اسلامی شهر ، معاونت اداری و مالی شهرداری آمل و مسئول واحد حقوقی شهرداری آمل  تشکر و قدردانی نمودند .