بازدید رییس و اعضای شورای شهر و شهردار آمل از مرکز علمی کاربردی ساخا

به گزارش پایگاه خبری کمال نیوز به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل ، مسئولین واحدهای طراحی و نظارت و حفاری – امانی شهرداری از مرکز علمی کاربردی سازمان آتش نشانی شهرداری آمل بازدید کردند .

IMG_3868

 اسداله تورنگ رئیس شورای اسلامی شهر آمل گفت: همان طوری که همگان واقفند فرهنگ از اقتصاد خیلی مهمتر است و در جامعه ای که فرهنگ نهادینه نشود از نظر اقتصادی ضعیف و دچار مشکل خواهد شد .

وی ضمن اعلام آمادگی شورا و شهرداری در راستای بهبود وضعیت مرکز علمی کاربردی ساخا افزود: خوشبختانه پتانسیل خوبی از نظر استاد ، دانشجو و رشته های دانشگاهی در این مرکز وجود دارد و افزودن بعضی از رشته های تخصصی به آن ضروری می باشد .

IMG_3870

 

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل ضمن قدردانی از حمایت های مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری از مرکز علمی کاربردی ساخا و تلاش های رئیس این مرکز گفت: نگاه ما نگاه انتفاعی به دانشگاه نیست ، اگر فکری باشد حمایت خواهیم کرد ، حتی حاضریم در بحث تخصصی هزینه کنیم تا خروجی مثبت داشته باشد .

شهردار آمل با اشاره به ظرفیت خوب مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر خطاب به رئیس مرکز علمی کاربردی ساخا مبنی بر استفاده از این ظرفیت ها و ارتباط تنگاتنگ با این مرکز تاکید کرد و گفت: باید برای رشته هایی که منطبق با رسالت و نیاز شهرداری های امروز خصوصا کلانشهرهاست در این دانشگاه سرمایه گذاری شود و قطعا ما نیز حمایت خواهیم کرد .

در پایان عاصف بهاری رئیس مرکز علمی کاربردی سازمان آتش نشانی شهرداری آمل به ارائه خلاصه ای از عملکرد این مرکز پرداخت .

IMG_3873

IMG_3879

IMG_3886