برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای شهر دابودشت +عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز ، حجت الاسلام مهدی تقی زاده، امام جمعه دابو و دشت سر در یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای شهر دابودشت که در مصلی این شهر برگزار شد با بیان این که مکتب شهدا در راستای ایمان، بصیرت و نور بود که از خود گذشتند تا امنیت را برای ما ایجاد کنند، گفت: گویا بعضی از مدیران مکتب شهدا را فراموش کردند که به شخصیت ها آن ها نیاید در یادواره شهدای این منطقه حضور پیدا کنند که باید بدانیم همه افتخارات ما به برکت ایثار والای این عزیزان است.

امام جمعه دابو و دشت سر افزود: ایمان سبب می شود انسان از تعلقات و منیات درونی دوری کرده و راه عزت را طی کند که نمونه بارز آن امام علی(ع) است.

وی با بیان این که راه شهدا و مکتب بسیج به همه قلوب و کشورها صادر شده و زمینه عزت اسلام و انقلاب را رقم زده است، بیان داشت: صبر در مقابل مصیبت، عبادت، معصیت و آزمون های مختلف از امور مهمی است که باید تلاش کنیم با متانت و صبر زندگی را سپری کرده و ایمان همراه با صبر داشته باشیم.

استاد حوزه علمیه مازندران خاطرنشان کرد: امروز نظام اسلامی در جایگاه عزت و اقتدار قرار دارد و توانستیم ایادی استکبار جهانی را به زانو درآوریم.

حجت الاسلام تقی زاده با بیان این که یقین و استواری با علم محقق می شود که شهدا این امور ارزشمند را به ما یاد دادند، گفت: امروز نظام اسلامی در مسیر عزت قرار دارد که نباید در سخن حرف از امام راحل زده و در عمل مقابل این شصیت گرانقدر قرار داشته باشیم.

امام جمعه دابو و دشت سر با اشاره به این که ما باید در برابر خون های پاک شهدا پاسخگو باشیم که این عزیزان انتظاراتی دارند، افزود: شهدا رفتند که باید راه این عزیزان را به درستی ادامه دهیم تا شرمنده شهدای گرانقدر نظام اسلامی نشویم.

وی با بیان این که ضرورت دارد انسان زندگی خود را در مسیر عدالت محوری قرار دهد، گفت: اگر شاگرد مکتب امام راحل هستیم باید صبر، ایمان و یقین داشته و نهادهایی مانند شورای نگهبان را مورد هجمه قرار ندهیم.

استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: همدلی و همزبانی دولت و ملت دستاوردهای ارزشمندی برای نظام اسلامی دارد که می توانیم به برکت آن در مسیر والایی قرار گرفته و به پیشرفت و تعالی دست پیدا کنیم.

حجت الاسلام تقی زاده با بیان این که اصلاحات براساس آموزه های دینی ارزشمند است، گفت: نیاز است یادواره های شهدا را تبدیل به راهواره های شهدا کنیم که این بزرگواران از ما می خواهند تابع ولایت فقیه باشیم.

وی ادامه داد: ما برای عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سرمایه داده و خون های پاک شهدا در این راه مقدس تقدیم شده است که باید رهرو شایسته ای برای ترویج و تحکیم مسیر انقلاب باشیم.

حجت الاسلام تقی زاده به راهپیمایی روز 22 بهمن اشاره کرد و گفت: ضرورت دارد حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی این روز بزرگ داشته و اعلام وفاداری خود به ارزش های والای انقلاب اسلامی را پس از سی و هفت سال از انقلاب به جهانیان اعلام کنیم.

وی با بیان این که دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری را در پیش داریم ،افزود: نیاز است با حضور گسترده خود کسی را انتخاب کنیم که اصلاح بوده و مراقب نفوذ دشمنان باشیم.